Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Krótko. Tom, mam nadzieję, że poza tobą w domu wszyscy zdrowi..brak słów by to co napisałeś do Asbachlt'a skomentować, aż cisnie się cytat z filmu CK Dezerterzy.....kapitana do von Nogaya po nocnych ćwiczeniach kompanii, litościwie nie zacytuję...oczywiście, na tym forum robisz za von Nogaya.. pewnie Twoje losy będą podobne do jego......nie pozdrawiam

Pomine twój ordynarny i chamski jezyk w stosunku do mnie Tom i przejdę od razu do rzeczy.Ci "Pojebani" jak ich nazwałeś to też wyborcy i obywatele tego kraju którzy mają prawo protestować a nawet w drodze referendum w ostatecznośći kiedy bedzie potrzeba odwołać każdy rząd gdy ten pogwałći reguły i fundamenty demokracji.Ale to inna bajka.Bezczelność i arogancja marszałka sejmu Marka Kuchcinskiego doprowadziła do calej tej trudnej i dramatycznej  sytułacji co gorsza przy pełnej aprobaćie CAŁEGO PIS-U.W następstwie tych kroków moim zdaniem doszło do zlamania prawa przy uchwalaniu budżetu panstwa!!!

Wykluczenie posła z PO za wywieszenie kartki na mównicy, uważam za głupie. To klasyczny przerost formy nad treścią. Coś mu odbiło, tym bardziej, że poseł zdjął kartkę i był dość wesoły. Ma u mnie plusa.  Ale reakcja opozycji też nie była odpowiednia do czynu. Za rzadów PO lekceważono opozycję na każdym kroku. Teraz jak się im mówi coś, KOD-ują.

A już myślałem Tom że zrozumiałeś swój błąd z jakiego powodu jest ta cała zadyma.Ale jak wynika z twojego wpisu do Arka chyba się pomyliłem bo dalej brniesz w swoich dyrdymałach.

"Nie obrażajcie się panowie, że my Wam tylko ofiarujemy miejsca w rządzie, takie, jakie sami uznamy za możliwe. Myśmy bowiem gospodarze (…) Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy. (…) Zniszczymy wszystkich bandytów reakcyjnych bez skrupułów. Możecie jeszcze krzyczeć, że leje się krew narodu polskiego, że NKWD rządzi Polską, lecz to nie zawróci nas z drogi."

"Prasa powinna zajmować pozycję awangardy w procesie demokratyzacji. (…) Mogę powiedzieć tylko jedno: na kontrrewolucyjną działalność pod taką czy inną formą i postacią, na opluwanie partii, na opluwanie socjalizmu my nie pozwolimy! Albo „Po prostu” będzie mieściło się w linii partii i będzie prowadziło tę politykę, jaką partia prowadzi, albo „Po prostu” nie będzie w ogóle wychodzić."

Z pozdrowieniami od towarzysza Wiesława dla towarzysza Jarosława.

Pan kuchcinski to karykatura marszalka Sejmu i niestety kolejna marionetka PIS, ktora jest pociagana za tzw sznurki przez Prezesa PIS - tzw Samozwanczego Naczelnika Panstwa. To bardzo przykre, ze dozylismy czasow, kiedy Parlament stal sie maszynka do glosowania a Marszalek Sejmu nie jest osoba, ktora ma na uwadze wszystkich Poslow a kieruje sie wylaczni wytycznymi Prezesa PIS. jesli nie panuje nad emocjami, to powinien przestac sprawowac jakze wazny Urzad Marszalka Sejmu. A chec wprowadzenia cenzury w Sejmie - to przypomina czasy PRL.

NIESTETY TO PRAWDA RZADZA NAMNI OD ROKU OSOBY, KTORE - DELIKATNIE MOWIAC - NIE PANUJA NAD EMOCJAMI A ICH STYL RZADZENIA I UCHWALANE USTAWY CORAZ BARDZIEJ PRZYPOMINAJA STANDARDY BIALORUSKIE A NIE STANDARDY PANSTWA DEMOKRATYCZNEGO, W KTORYM SZANUJE SIE GLOS MNIEJSZOSCI.

Zawsze jest tak, na całym demokratycznym świecie, że rządzi przywódca. Całą polską opozycją rządzi obecnie z Brukseli Donald Tusk. Dlaczego nie protestujesz przeciwko jego działaniom i zaniechaniom. Tusk bardziej dba o swoją karierę niż o losy kraju. Karierowicz i cwaniak. A co do emigracji, wsiadaj do auta i jedź sobie gdzie chcesz. Inni stworzyli  tę swobodę wyboru dla ciebie. "Solidarność"  wywalczyła Tobie wolność, również obyczajową... Wielu z nich jest z PiS.

Strony

 

Reklama