Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Dziś widziałem w TV jak preztdent Duda witał się z Kaczyńskim wyglądało to bardzo dziwnie .Duda witajac sie z Kaczyskim zachował się tak jak by to Kaczyński był prezydentem .Myślicie że ludzie tego nie widzą?

Tak paczę,(błąd zamierzony), na to co się dzieje, to myślę, że ten POLSKI, polityczny, NIBY KATOLICKI, (tylko statystycznie) obłęd zaczyna dopiero zbliżać się do apogeum absurdu..taki jeden : z litości nie dodam zdjęcia, JK, nie konstytucyjnie RZĄDZI DZISIAJ POLSKĄ!!!! Zdaje się, że jeszcze wiele, hm, „niespodzianek” przed nami!!! „pozdrawiam” Toma i jemu podobnie myślących, no trzeba by to nazwać po imieniu, tych, niby patriotów, nie wiem czy zwróciliście uwagę jak dość skutecznie pis zdewaluował to słowo: …nie napiszę, bo Maciek znowu mi zarzuci, że nie trzymam „poziomu”………

Niestety to nie żart.Wielu wielbicieli Kaczynskiego jest w stanie na dużo wieksze poswiecenia.Najlepsze jest to zdanie z tej petycji w obronie Kaczynskiego.

".A  teraz  bezczelnie  go  oskarżja  o  złe  traktowanie  ,  chociaż  sami  zachowywali  się  o  wiele  gorzej"

Nie traktowałbym ich poważnie.Sama petycja w sobie jest smieszna i żalosna.

 

Na własne życzenie. Z nikim się nie liczyła. Podniosła wiek emerytalny nie pytając nikogo. Ludzie mieli ich dość. Sowa i Przyjaciele obnażyli cynizm PO. Poleciał prezydent Komorowski, a większość parlamentarą dostał PiS. W zdrowych demokracjach to naturalne. Ale nie tutaj. Płaczki z PO, a teraz też z Nowoczesnej, tzw. żałosna opozycja, kilku karierowiczów, lamnetujących na cały świat, pragną chaosu i destabilizacji państwa. Nic z tego. Trzeba wygrać wybory. I coś społeczeństwu zaoferować, a nie ciągle straszyć potwornym Kaczyńskim. Naród niegłupi,wie swoje.

Strony

 

Reklama