Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Tom, no jestem zawiedziony, nic nie piszesz, nie mam co pokazywać znajomym, Twoich bredni, w sumie nieszkodliwych, takich w sumie nieszkodliwych idiotów, ogłupionych przez miejscowy kler, TV republikę, czy jakoś tak, plus paru innych prowincjonalnych, hm, żołnierzy PiS.. Do tej pory z pożytecznym idiotą kojarzył mi się Dobry Wojak Szwejk, do czego sam zresztą, bez tortur się przyznawał. Próbuje Ci TO wyoślić, że piszesz idiotyczne posty Asbchalt, sądząc po Twoich odpowiedziach, niestety mało skutecznie… Lewica- lewactwo, prawica-prawactwo Prawactwo TO WSTECZNICTWO!!!!! PS. Gdybyś trochę znał historię..to jak TY nazywasz lewackie prądy dokonywały postępu.... nie prawackie: one, te prawackie, dzisiaj b. aktywne, postęp tępiły stosami, indeksami ksiąg zakazanych i b. wieloma innymi sankcjami!!.. Jednak dzięki takim lewackim, a nie prawackim umysłom możesz dzisiaj np. korzystać z komputera, mieć operację w szpitalu i długo by tak wymieniać... Pomyśl o TYM, gdy piszesz o lewactwie z konotacją zdecydowanie negatywną, chyba że bliżej Ci, i tym, którym wierzysz do głębokiego średniowiecza niż do czasów współczesnych. Spróbuj rozróżnić umysły postępowe, możesz je nazywać lewackie, od komunizmu bo to nie to samo, do diabła...jescze raz lewactwo to postęp, prawactwo to wstecznictwo, komunizm, ale nie lewactwo to zbrodnia!!!!

Niestety  jak na Szwejka przystało, nic nie zrozumiałeś, czyli zawarte wyżej stwierdzenia są niestety prawdziwe, nie cieszę się, sądzę, że masz jakichś odbiorców, być może Ci wierzą, sądzę jednak, że jak się odwrócisz to jak ja smieją się z Ciebie!!

Gdzie niby jestem:

-niesłychanie wulgarny?

-prymitywny?

-ordynarny?

-Czy lewackie (nie komunistyczne, bo to zdecydowanie nie to samo), oblicze jest gorsze od prawackiego?

-gdzie niby utożsamiam się z: ja wiem; niby totalną opozycją?

Dalej będziesz bredził, czy kopiował dyrektywy z centrali? Czy jakoś tak rozsądnie odpowiesz? Obowiązku oczywiście nie ma, jak to na tego typu forach

 

 

Jeżeli ktoś tu piszący odniesie się do sytuacji w Polsce, Europie, Świecie, w podejściu LEWACTWO, PRAWACTWO (prawicowość), czy iinne bzdury, szczególnie te radykalne to stwirdzic mozna, że nasz społeczeństwo oszalało.... zidiociało.... stało sie zasciankowe i wegierskie.....   to raczej nie zaleta..... Węgrzy nie wiedzą gdzie ich prowadzi sekterarz Orban... tfu !!!!!

Polsko ratuj se w UE przed czrnym katolicyzmem, przed zaściankowosią, przed niezrozumieniem tego , że mamt=y najwięcej kasy z UE, że jesteśmy liderem politycznym, ale tylko poza wyniukiem 27:1 WSTYD, PIS-owcy naprawdę wierzycie w odmiane rzecywistosci ?  Uwierzcie, że Wy nadajecie sie do Kongo żeby budowac dyktaturę...... tfu..... oby Czarnecki miał sie od Was z daleka

Strony

 

Reklama