Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

To kompromitacja PO Schetyny, Nowoczesnej Petru, KODu Kijowskiego i innych lewaków. Usiłowaliście wcisnąć kit całemu światu i "ciemnemu ludowi" jak to określacie,że PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii. Na tym opierała się wasza żałosna propaganda.Chodziło o to,aby atakować rząd, poniżać, ośmieszać. Tymczasem PiS walczył tylko o zreformowanie UE a nie jej likwidację. Walczy o poszanowanie praw narodowych, a nie pozycję pokornego pieska,który posłusznie wykonuje każde polecenie swojego pana. Dzisiaj, w decydującym akcie, Premier jasno powiedziała,że jest za Unią Europejską i to was boli. Bo co byście wtedy mieli krytykować? Program 500+ wam się nie podoba. Obniżenie wieku emerytalnego wam się nie poddoba. Wiem, że kiedy wygracie wybory, odbierzecie społeczeństwu te i inne przywileje, bo ustanowił je PiS.  Bo to jest wasza filozofia - odbierać, ograniczać, a nie dawać. Nic, co PiS robi dobrego dla Polski i obywateli, wam się nie podoba. Dobrze, że jesteście w mniejszości, a wasze piskliwe głosy i puste gesty nic nie znaczą.

Po naczelniku JK, niby premier BSZ, wodzu od zamachu Maciarewiczu, wybitnym specjaliście od wypadków drogowych członków rządu Błaszczaku i paru innych: kolejny z czołówki pis o nieuporządkowanym stanie emocjonalnym: Waszczykowski.. https://www.wprost.pl/kraj/10048339/Przy-wyborze-Tuska-doszlo-do-falszer.....

I tak mijają dni, tygodnie...ciekawe jak ten cyrk z pisem się skończy.., ile lat zajmie obywatelom RP przywracenie normalności....

No Tom i paru innych..ale macie kumpli...no, no..to robi wrażenie!!..HA!HA!

Mimo, że nie jest mi do śmiechu!!!

To tylko dowodzi jak Pis nienawidzi UE.A ty Tom możesz między bajki włożyć swoje brednie.Jeszcze troche to nikt was poważnie nie będzie traktował.I nawet 500+ i obniżenie wieku emerytalnego wam nie pomoże!

To pis tobie powiedział, że 30% to większość? I zapewne też ci powiedzieli, że 27:1 to wieli sukces? Zbieraj w takim razie na kwiaty Tom, bo jak broszka wróci z tych Włoch, trzeba będzie ją propagandowo przywitać.

A tak na marginesie, to żółty kolor we Włoszech zarezerwowany jest dla panienek lekkich obyczajów.

Waszczykowskiego może i wkońcu wywalą, ale Antoniego? Buahaha :))) Przecież Antoni to elektorat radyjka z Torunia. W dodatku uważam, że ma na swoich kolesi takie haki, że jest i będzie nietykalny. Sprawa Misiewicza jest tego dowodem.

Tom! I tu się fundamentalnie różnimy.. mało mnie obchodzi dobro pis, dobro TEJ PARTII I JEJ NACZELNIKA, zresztą równie mało mnie obchodzi dobro wszystkich innych partii..obchodzi mnie wyłącznie dobro RP, a to DOBRO jest ostatnio przez pis ewidentnie naruszane, m/in przez w/w osoby !!!!..Z trudem zaczynasz to dostrzegać, nie tylko Ty..i to jest cenne!!! NAJWAŻNIEJSZA JEST RP, NIE PIS, PO, CZY JAKAKOLWIEK INNA PARTIA........!!! Ot. Co!

Na nic wybrzydzanie Santoryna, Asbachlta i sailora oraz innych internetowych krzykaczy. Sukcesu PiS nie da się zakopać. Polacy wiedzą, co jest dobre. Do tego obniżenie wieku emerytalnego, który Platforma Obywatelska podniosła do 67 roku, w ogóle nie licząc się ze społeczeństwem. Oby każdy rząd robił tyle dla Polski i ludzi, co PiS.

http://wiadomosci.wp.pl/zaskakujace-wyniki-sondazu-polacy-wyrazili-opinie-o-500-6105578959676033a

Masz rację Tom, PiS kupił część społeczeństwa ich własnymi pieniędzmi. Wprawdzie miało być na każde dziecko, ale kłamstwo wyszło dopiero po wyborach. Już ci tłumaczę różnicę. Jeżeli byłoby na każde, to za każde od chwili urodzin rodzice dostawaliby 500zł. I tak do 18-tego roku życia. Jeżeli jest na drugie i każde następne, to dopóki nie urodzi się te drugie na pierwsze nie dostaniesz. Mija wiec czas. Z tym drugim bywa różnie, nie każdy kto chce je mieć, ma szybko to szczęście. Zdarza się, że mijają lata (gówniarz jesteś to nie zrozumiesz). No i okazuje się, że na to drugie nie dostajemy nagle pomocy przez 18-cie lat, tylko dużo krócej. Podsumowując. Przez kilka, kilkanaście lat dostajesz co miesiąc 500zł, a przez resztę życia na nie się składasz. Pasuje ci to? W dodatku ludzie bogaci maja w doopie te kilka stówek, a to oni powinni mieć przede wszystkim dużo dzieci. To ich stać żeby te dzieci dobrze wykształcić i pchnąć je w dorosłe życie. Nie lepiej zamiast dawać żywą gotówkę, obniżyć ludziom podatki? Co z tego, że będziemy rozdawać nasze własne pieniądze, skoro jak te dzieci dorosną, wyjada z kraju w poszukiwaniu lepszej pracy, szczególnie jak będą znały perspektywę swojej przyszłej, nędznej emerytury? I jeszcze jeden moim zdaniem negatywny aspekt tego programu. Powiedz mi dlaczego emigranci tak bardzo chcą do Francji, Niemiec, Anglii, Belgii, Szwecji, itp? Czego tam szukają? Socjalu! Dzisiaj mamy tylko 500+, jutro ktoś tą kwotę przebije, a pojutrze będziemy mieli pierwszych emigrantów dla socjalu. Weszliśmy na tą samą złą drogę, na którą weszły kiedyś kraje zachodnie i z tej drogi niestety bardzo trudno się wycofać. Ludzie szybko przyzwyczajają się do "darmowej" kasy. Ale co kogo obchodzi co będzie za X lat, liczy się tu i teraz i wygrana w wyborach. I jeszcze jedno. Gdy w sondażu zadasz pytanie; "Czy chcesz być zdrowy?", to jakiej odpowiedzi się spodziewasz?

PiS przełamał wreszcie barierę niemożności i rozpoczął proces wspierania socjalnego społeczeństwa. Na Zachodzie zawsze to było możliwe tylko u nas nie. Mam nadzieję, że to dopiero początek dobrej drogi. Problem polega na tym, że jak pisowi coś wychodzi to opozycja zaraz musi to podważać i niszczyć. Tym razem sztuczka wam nie wyjdzie. Ludzie są zadowoleni i to wszystko. Nastąpiło ożywienie gospodarcze i wiele pozytywnych zjawisk. Dla mnie nie jest ważne, czy to miał robić PiS, PO czy SLD. Każdego bym poparł, gdyby zaproponował i wprowadził w życie taki program.

Strony

 

Reklama