Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Nie wiem jak ciebie, ale mnie bardzo interesuje stan polskiej gospodarki, a ta przy tej gównianej zmianie pikuje szybciej od Tupolewa. Akcjonariusze zorientowali się, że nie chodzi o to, by któryś z prezesów czy zarządy były kompetentne (nie muszą być bo tak czy siak następna zmiana ich popędzi), mogli nawet frytki sprzedawać, byle by byli swoi i posłuszni i zwyczajnie dają nogę. A takich gamoni w tych spółkach nie było jeszcze nigdy! Wzrost PKB też ma być sporo niższy niż przewidywali pisowscy optymiści przy budżecie na przyszły rok. Rok temu mówiłem, że pojedziemy przez rok rozpędem, a później będzie już tylko gorzej. No i się własnie zaczyna. Śmiej się dalej, ale nie powinno już być nikomu do śmiechu. Wszyscy za to słono zapłacimy.,

Nie byli idealni i nigdy żaden rząd nie będzie, ale Polska rozwijała się dużo szybciej, nie mieliśmy dookoła wrogów, a sami też nie byliśmy podzieleni tak jak teraz. Pajace rozpieprzają naszą ojczyznę i prędzej czy później sam odczujesz to na swojej skórze.

Jeżeli uważasz Tom że jest tak dobrze to zainteresuje się ile będziesz płacił od nowego roku ubezpieczenia za samochód.Mam nadzieję że masz samochód o małej pojemności i dosyć młody.Bo w innym przypadku marny twój los.No chyba że jesteś prezesem he.

To firmy ubezpieczeniowe podnoszą stawki a nie rząd. Idealny nie jest, ale nie można mu przypinać, że podwyżki ubezpieczenia to jego wina. Podobnie było z projektem kar za aborcję. Była to propozycja społeczna a nie rządu. Ale larum podniesiono na cały świat. I większość sejmowa ucięła problem jednym głosowaniem, odrzucając absurdalny projekt. I co? Ktoś przeprosił, że opozycja okłamywała społeczeństwo. Myślę, że trzeba ostrożnie oceniać sytuację.

Na początek Tom proponuję ci odstawić mózgotrzepa w postaci TVrepublika. Znam kilka osób, które to oglądają i mają podobnie zryte berety. Na szczęście ludzie zaczynają dostrzegać kto im propagandę gebelsowską wciska. Kurski ciągnie TVPis i inne ścierwa na dno.

Telewizja Republika, która zanotowała z kolei największy spadek wśród wszystkich stacji newsowych - było to 16,67 proc. do 0,10 proc. udziału.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvn24-liderem-kanalow-informacyjnyc...

Nie wiem co wciskał TVN, rzadko go oglądałem, w szczególności programy informacyjne. Lubiłem Panoramę. Nie obserwowałem w niej wtedy takiego propagandowego gówna jakie wypłynęło od czasu prezesury kłamcy Kurskiego. Obiecałem sobie, że póki PiS będzie przy władzy w moim domu żadne programy informacyjne TVPiS nie będą włączane. A jako że Panoramę przestałem oglądać, zerkam od czasu do czasu na Fakty. Teraz to chyba one jedyne wyciągają na wierzch pisowskie szambo. W TVPis się tego nie dowiesz i sam powinieneś to dostrzec, o ile masz choć trochę rozumu w głowie. Mam taką nadzieję.

Strony

 

Reklama