Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Różaniec? Sprzedali ci kult matki.

Otwórz oczy i obudź się. Wyjdź z mamony.  Mi nic nie jest trudno zrozumieć, bo się uczę ciągle zamiast ślepo podążać za czymś o czym nie mam najmniejszego pojęcia.

 

Nie będę się modlił, bo nie ma do kogo. Nie jestem ofiarą kultu słońca, więc w baśnie się nie bawię. Ci którzy ignorują historię są skłonni ją powtórzyć. Wystarczy że rząd nie pozwoli na wpuszczanie ludzkich śmieci spod kultu księżyca i będzie spokój w polsce. Granice wzmocnić i wojsko wystawić do obrony tak jak Węgry. Unia i Merkelowa odejdą na śmietnik historii, a ich doradca Soros niech zdechnie i dołączy do innych zdrajców jak Brzeziński.

 

Drugi raz w dwa dni dałem się nabrać na trolla, ale może jednak nie troll. Dowodem jest to czy potomstwo chodzi na dwie godziny nieobowiązkowych "lekcji" w tygodniu czy nie.  Trudno się dziwić że ludzie będą na granicach bawić się liczydłem skoro ich rodzice nie mieli na tyle szacunku by pozwolić im samym zdecydować w co chcą wierzyć, bo gdyby się urodzili w Turcji, raczej inaczej by myśleli, o ile można nazwać myśleniem to co się dziej w głowach ludzi po wizirze.

jak mówi prezes Kaczyński, absmakiem, obejrzałem dzisiejszą "Panoramę Tygodnia" w  "już nie naszej" kablówce..toż to była czysta agitka pisowska!! ....Widać, zdaniem naczelnego i władz TTUKST TAKIE programy chcą oglądać abonenci TTUKST.., w co nie wierzę, będą się wypisywać, ja też..kupi was ASTA, albo UPC, w niedalekiej przyszłości..bez abonentów będziecie łatwym kąskiem...nie zapominajcie komu służycie..ABONENTOM, nie aktualnej władzy!!!

Strony

 

Reklama