Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Przewodniczący Witold Perski ,Pani Elżbieta Penert Mumot  za wyrzuceniem mediów + cały pisowski beton. Radny Piotr Starosta się wstrzymał tak jak i radny Tomczak . Pan Bala chciał aby media zostały jak i Mieczysław Ślesicki oraz Pan Wilam .  Z tego co ustaliłem to reszta radnych nie została zaproszona.Burmistrz Krzysztof Czarnecki nie brał udziału w głosowaniu.

źródło: ma się tam i ówdzie znajomych :)

P,S. zapomniałem o ratowniku-był na Tak.

Marszałek niby SENATU RP : cyt. tego marszałka: "czasem warto pracować dla idei" rzekł zwracając się do głodujących lekarzy rezydentów,..ale już jego i jego asystentów, to nie dotyczy.., bo np. jego ulubiony asystent zarabia ponad 250 000 zł rocznie, (miesięcznie- ~ 22 000,00 zł,. Ten asystent marszałka ma tyle lat co ci protestujący młodzi lekarze, (oczywiście nie jest to wina tego asystenta ),!!! Taka jest moralność i obłuda polityków pis,..ale też niestety nie tylko pis.

PS. Żeby nie było wątpliwości: ZDECYDOWANIE ROZUMIEM I POPIERAM PROTEST LEKARZY REZYDENTÓW!!!!!!!!!

Siedmioro sędziów odcięło się od sprawozdania z działalności Trybunału Konstytucyjnego na PIĘTNASTU, a pis-media trąbią o przyjęciu sprawozdania za 2016 rok, i to w obecności Prezydenta RP..(nie mam wątpliwości, że jest Prezydentem RP), tenże milczy, bo sam konstytucję złamał i dalej brnie, czy to jest normalne? Rozumiem, jeden, no dwóch ma inne zdanie, ale prawie połowa składu?? To świadczy o pogrzebaniu przez bolszewicką partię zwaną pis TK, mam nadzieję, że do najbliższych wyborów, czy to Prezydenta, czy parlamentarnych..chciałoby się na koniec powiedzieć formułkę kończącą rotę przysięgi ministrów, ale dzięki nim tak się zdewaluowała, że brzmi jak bluźnierstwo.. (mam na myśli: (Tak nam ..)..

Strony

 

Reklama