Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Aparycja, wyraz twarzy, czysto pisowkie,, tak pis dobiera ludzi, inteligencja, żadna, bo Naczelnik dobiera ludzi, którzy będą jak krowy na pastwisku :beee, na sygnał z centrali, bez własnego zdania, dla kasy, oczywiście...żal mi tych ludzi, ile trzeba mieć w sobie samozaparcia by robić z siebie idiotę.......

Kiedyś, po latach, syn, córka, wnuk, zapyta: Tato,, Dziadku , to TY, to nie możliwe!!! To chyba jakas manipulacja, przecież wyglądasz na normalnego, a przy stole mówiłeś coś innego?..no cały pis: w domu co innego w sejmie wg wskazań naczelnika!!! Ha!Ha!

Czy to nie jest wstyd, kiedy prezydent Polski Andrzej Duda przybywa z wizytą do Szwecji, a tamtejszy premier, Stefan Loefven, udziela mu lekcji, mówiąc: „Rząd szwedzki uważnie przygląda się dialogowi, jaki Polska prowadzi z Unią Europejską w ramach procedury przestrzegania zasad państwa prawa”? Ileż trzeba mieć w sobie "kundlizmu", określenie nie moje, Wańkowicza Melchiora, żeby pozostawić takie potraktowanie PR bez komentarza? Po prostu przełknąć, tak jak to zrobił nasz, hm Maliniak...? Czy TAK SIĘ, wg pis WSTAJE Z KOLAN? Smutne to.....

Nie przekraczajmy granic absurdu, Santoryn. Można nie lubić PiS. Ale bez ślepej nienawiści. Potop szwedzki dobrze znamy, 5 lat okupacji. Można ich było wcześniej przegonić, gdyby niektórzy polscy zdrajcy... Mają kompleksy, a obyczajowo naród bez tożsamości. Teraz uznają, że islam to ich tradycja. Ręce opadają.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wladze-szwecji-twierdza-ze-ramadan-jest-szwedzka-tradycja

Żadna władza nie jest wieczna, Santoryn. Ja musiałem przecierpieć 10 lat komunisty, "prezydenta" Kwaśniewskiego. Weź coś na wstrzymanie. Nie zakładałem KODu i nie leciałem z pyskiem do Brukseli ani innej lewackiej szujowni, z której sam komuch Hollande się wycofuje. Po prostu, pewnego dnia oddałem głos w wyborach i jestem zadowolony.

 

Tak, mnie pis torturuje, nie dlatego, że czerpię wiedzę  z tvn, czy z trwam, czy z tvp, tylko dlatego, że: 1. nie oglądam tvp, 2. nie oglądam tvn, 3. nie oglądam trwam, jest internet, oglądam to co chcę, dla zdrowia psychicznego, oczywiście czasem oglądam  tv pkt 1,2,3...i od razu lepiej się czuję..bo wiem, że nijaki tom to ogląda z cięlęcym zachwytem patrząc na manipulacje tychże stacji plus tom  wpatrzony w Trwam , a właściwie co za różnica..tvp, to dzisiaj właściwie trwam, Rydzyk triumfuje!!!

Wywiad prezydenta RP: maliniaka, znaczy .. dawno się tak nie uśmiałem..NIEZALEŻNY, samodzielny, podejmujący trudne decyzje... http://fakty.interia.pl/polska/news-prezydent-duda-o-nazywaniu-go-marion... trzeba być niezłym megalomanem by takie rzeczy opowiadać, podziwiam redaktora za zachowanie kamiennej twarzy, jest on, ten nasz zprezydent po prostu.. no tylko maliniakiem....przykro to pisać, wszak to, nie ulega wątpliwości, to prezydent mojego kraju, demokratycznie wybrany..

Strony

 

Reklama