Jesteś tutaj

Druga tura wyborów na burmistrza

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w pon., 29/10/2018 - 07:09

Reportaż przygotowany i opublikowany na YouTube przez: Telewizja Asta

To, jak Pan Burmistrz się zachowywał w czasie debaty, moim zdanie, idealni wpisuje się w taki Dekalog PiSowczyka. To jak się odezwał do prowadzącej debatę, Pani Iwony, jakieś burczenie i groźne miny. Co to bylo? Śmialiśmy się jak nie wiem. Niech Pani mi nie przerywa! Wyłączyli mi mikrofon.... No, co to było? Widać, uczy się od swojego Mentora Jarka, oj uczy. Pani Iwona mogłaby go wprost wyśmiać i powiedzieć, że jak się nie podoba to do widzenia. Widać sodówka do głowki uderzyła. I w kółko jaki to ja nie jestem otwarty i rozmowny bla bla... No, słabo to wypadło. I myślę, że wypada mówić np.Pan Kupś a nie KUPŚ. Ale to przecież typowo PiSowskie,.

dziękuję Panu Czarneckiemu, że powiedzial o stronie na facebooku. Ja nie wiedzialam, że taka strona istnieje (nie mam konta na facebooku) a już wiem :) Weszłam, poczytalam sobie i oczywiście przekazalam informację dalej. Panie Burmistrzu, jeśli ktoś Pana obraża i kłamie, to przecież są odpowiednie slużby do walki z takim hejtem :) Chyba, że nie ma Pan odwodów, na to, że są to oszczerstwa i kłamstwa :)

<p>to skąd takie wzburzenie? Ja z nikogo głupka robić nie chcę, bo i po co? PiS jest partią niebezpieczną dla demokracji i nie będę popierać nikogo, kto z tą partią ma cokolwiek wspólnego. I dziwi mnie, że tak dużo osób w Trzciance i w Polsce dalej pozwala robić się w konia i ma tak niski poziom inteligencji, że nie widzi co się dzieje w kraju.</p>

Na wstępie zaznaczę, że głosowałem na KWJ. Zastanawia mnie jedna sprawa. Podczas drugiej debaty KWJ powiedział, że będzie miał jednego zastępcę i sekretarz wyłoniony zostanie w drodze konkursu. Teraz po mieście krąży informacja, że może być inaczej. Prawdopodobnie w TVL elekt powiedział o dwóch zastępcach. Inaczej też może być z sekretarzem. Czekam na rozwój wydarzeń.  Czy znowu okaże się, że zostałem zrobiony w balona?

 

Reklama