Jesteś tutaj

Historia biegu im. Tadeusza Zielińskiego

Obrazek użytkownika Kazimierz
Wysłane przez Kazimierz w wt., 08/11/2016 - 12:16

Szukałem i znalazłem.

Okazało się, że wszedłem nie tam gdzie chciałem. Chyba pomyliłem drzwi.

jak przy ocenie obecnej sytuacji w kraju, to lepiej nie zabieraj się za monografię. Tam potrzebny jest obiektywizm,rzetelność i szersze horyzonty umysłowe, wykraczające poza obszar bełkotu TVN. A dzisiaj o godz.19.00 usiądź znowu przed ekranem i Faktami, aby objerzeć instruktaż, co masz dalej myśleć. Lepiej pisz agitki propagandowe dla KODu i PO.

Poza tym Kazimierz napisał dzisiaj: "wt., 08/11/2016 - 13:22 A obejrzał pan, panie Macku chocby jedno posiedzenie komisji sejmowej, której przewodniczy prokurator komunistyczny z okresu stanu wojennego"

Otóż będziesz miał problem, Kazimierz, bo ten znakomity biegacz, którego osobiście cenię jako wybitnego sportowca, był  funkcjonariuszem dawnego klubu Milicji Obywatelskiej. Z twoimi uprzedzeniami nic nie wyjedzie z monografii.

Milicjant a prokurator, to chyba jednak spora różnica? To że ten sam prokurator dzisiaj rozwala demokrację, a ty mu w tym jeszcze przyklaskujesz, stawia cię na równi z nim.
Kazimierz poprosił o fakty związane z historią BIEGU, więc jeśli masz coś na ten temat do powiedzenia, to dawaj. Inaczej spadaj Trollu.

Troll Sailor napisał: " To że ten sam prokurator dzisiaj rozwala demokrację, a ty mu w tym jeszcze przyklaskujesz". Gdzie trollu? Gdzie napisałem, że popieram prokuratora stanu wojennego? Zacytuj to. Gdzie to jest napisane? Sam wymyślasz problem, a później go atakujesz. Tak działa pospolity i ordynarny troll. To ostatnia polemika z tobą. Nie zamierzam dalej karmić chorego trolla.

 

Reklama