Jesteś tutaj

I to nazywa się gazetą.

Obrazek użytkownika Asbachlt
Wysłane przez Asbachlt w pt., 28/09/2018 - 22:21

Kampania wyborcza nabiera rozpędu i my wszyscy jako mieszkańcy oczekujemy rzetelnych informacji na lokalnym rynku medialnym chociaż  "tych podstawowych"co do kandydatów na burmistrzów i wójtów w powiecie."A co robi TN"wymnienia nazwiska Czarneckiego Walkowiaka i Hałuszke oczywiście pomijając p.Kupsia i p.Jaworskieko.Czy mnie to dziwi raczej nie biorąc pod uwagę kto jest redaktorem naczelnym tego coś.

Obawiam się, że nie wszyscy korzystają z Facebooka. Zwłaszcza osoby starsze oraz ceniące sobie prywatność maja z tym problem. 

Kolejną sprawą jest twoja stronniczość. Czy kiedykolwiek w swoich wpisach poruszyłeś temat spółdzielczych wpływów? Czy twoja krytyka bywa konstruktywną? Trzcianka potrzebuje obiektywnego, opiniotwórczego i niezależnego medium a nie tub propagandowych!

Zapraszam do współtworzenia tego, co się pojawia na FB Prezydenta!
Nie jestem w stanie o wszystkim wiedzieć, bo nie należe do żadnego kręgu - nie jestem przy korycie, nie należę do żadnego zrzeszenia, grupy, cokolwiek... i mam ograniczone informacje, które do mnie trafiają, bądź sam jestem w stanie trafić, czy choćby pomyśleć, że coś, gdzieś sie niedobrego dzieje...
Raz jeszcze - zapraszam do bycia częścia "Prezydenta" - dzis nagłośniłem otwarcie grupy, która sądzę, będzie idealnym miejscem, żebyś podrzucał tematy i pomagał w dokopaniu się do źródeł i rzetelnych informacji. 
-> https://web.facebook.com/groups/1501712306639312 

Wyjście poza FB? Dla mnie aktualnie niewyobrażalne - chyba że w ciagu roku/dwóch zbudujemy zaangażowaną grupę obywateli gotowych tworzyć artykuły na WWW

Dziękuję prezydencie za zaproszenie ale uważam podobnie jak 1974.Trzcianka.info jest miejscem  dla ludzi którzy piszą od czasu do czasu i raczej chcą być anonimowi nic w tym złego nie widzę.Ale skoro mówimy o rzetelnośc mediow to należy moim zdaniem trochę czasu zatrzymać się przy tym o czy opisuje w wątku tego tematu.W mojej opinii i wielu mieszkańców z którymi rozmawiałem uwarzaja że rzecz jest niebywala i skandaliczna!! Jedyny tygodnik lokalny czyli  TN który jest podmiotem miejscowym pochodzącym bezpośrednio z Trzcianki i dopuszcza się do takiej nikczemnosci bo jak inaczej można to nazwać?!!!TN majäc pełna świadomość innych kandydatow na burmistrza wymienia tylko jednego kandydata Krzysztofa Czarneckiego !! Rozumiem sympatię do obecnego burmistrza ale wszystko ma swoje granice panie Adamie Bogrycewicz tym bardziej że pochodzi Pan z partii o szumnej nazwie Prawo i Sprawiedliwość.

A czemu KWJ? Ja jakoś jego zasług nie zauważam. Jako radny cienki. Dla Trzcianki też nic nie widzę. Projekty - fakt, tylko kto z tych projektów korzystał - MIASTO? Chyba raczej nie. Może się mylę ale moim skromnym zdanie na pewno nie na burmistrza.

Drogi Asbachlt, 
Nie mam nic do Trzcianka.info i anonimowości, martwi mnie MARTWOŚĆ tego miejsca - ostatnio wiele ciekawych tematów się tu pojawiło, ale nic dalej się z nimi nie dzieje!
Jeżeli temat jest oczywisty, to dlaczego bawić się w podchody, pisać tu jakieś zaszyfrowane wiadomości, a potem cisza - tak jak z tą wymianą ziem pomiędzy Spółdzielnią a Urzędem - zapytałem co dana osoba zrobiła, nie dostałem zadnej odpowiedzi. Gdyby mi dostarczyła wiecej materiałów, to mogę to puścic szerzej i zaangażować więcej ludzi do działąnia, bo jak widać nikt tam nic nie skomentował prócz mnie. Chyba, ze jest wszytsko ok, to niech ktoś to kurna napisze, a nie stękacie od 5 kadencji.

Strony

 

Reklama