Jesteś tutaj

INFOrmator czarnkowsko-trzcianecki, NR 11

INFOrmator czarnkowsko-trzcianecki, NR 11

INFOrmator czarnkowsko-trzcianecki, NR 11 (online)

Aby przeczytać wydanie elektroniczne kliknij TUTAJ.

E-gazeta PDF do pobrania (34 MB, nie wymaga flasha): TUTAJ (e-gazetę PDF można również odczytać na smartfonie i tablecie z systemem Android oraz Windows Mobile)

                 I to mocno. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że informator utrzymuje się głównie z reklam zamieszczanych przez lokalny samorząd.

               Ciekaw jestem reakcji starosty i burmistrzów gmin na artykuł o szczepionkach w których potępiane są obowiązkowe szczepienia. Państwo przez lata wypracowywało procedury i zainwestowało sporo pieniędzy w prowadzenie akcji szczepień mających na celu ochronę zdrowia. Teraz, za pieniądze z kas samorządów lokalnych prowadzona jest akcja torpedowania wieloletnich starań...

Frant, osoba, która pisze artykuły dot. szczepień posiada ogromną wiedzę w tym zakresie. Była zapraszana do TVP (program Szeptem) i jeszcze wielu innych programów. Prowadzi Stowarzyszenie i tego typu wypowiedzi w sądach zmiatała pod dywan. :)

INFOrmator C-T jest otwarty na wszelkie współprace.

PS. Artykuły Justyny Sochy nie potępiają szczepień a jedynie uświadamiają zagrożenia i ryzyko powikłań o których lekarze nie mogą mówić. Każdy sam decyduje co dalej. :)

Pozdrawiam.

Kolejna przedstawicielka lobby "antyszczepionkowców", wbrew temu co pan Sławomir pisze, nie ma żadnej wiedzy, lub ma niewielką na ten temat: cyt: " Pani Socha nie jest lekarką ani farmaceutką. Zawodowo spełnia się jako agent ubezpieczeniowy. Nie ma również medycznego wykształcenia." Skąd pańska wiara w jej ogromną wiedzę z tego zakresu. Kolejna nawiedzona lobbystka, jak Elbanowscy, z czegoś trzeba żyć!!! Tacy ludzie w skandaliczny sposób grają na emocjach rodziców, to jest b. niskie!!!! Jak na szczepionego, sądzę, prezentuje się Pan całkiem, całkiem, i dalej Pany życzę dobrego zdrowia. Jak rzadko, popieram Franta, nie ma żadnego uzasadnienia by dofinansowywać P. Sochę, to nie jest, jak pan pisze inny pogląd, (brak w tym numerze chociażby polemicznego artykułu autorytetu naukowego, lekarskiego, a jest tych wystąpień w prasie bez liku), to jest zachęcanie do łamania prawa ze szkodą dla dzieci!!!!! I na to nie ma zgody!!! Źródło cytatu: http://natemat.pl/170917,antyszczepionkowy-prokurator-to-jej-sluchac-bed...

PS A zaproszenie do TVPIS to raczej obciach niż nobilitacja!! Nikt poważny w tych programach nie występuje....!!!

 

Reklama