Jesteś tutaj

INFOrmator czarnkowsko-trzcianecki (wydanie online, nr 26)

INFOrmator 26
INFOrmator nr. 26

Miesięcznik INFOrmator czarnkowsko-trzcianecki.
Wydanie Kwiecień, 2018.
Elektroniczna wersja gazety (ebook - kliknij w zdjęcie)
 

Ebook PDF do pobrania (34 MB, nie wymaga flasha): KLIKNIJ I POBIERZ

17 razy. Tyle razy "obiektywny" Informator Czarnkowsko-Trzcianecki umieścił zdjęcie Czarneckiego. Ile jest zdjęć innych burmistrzów, wójtów lub starosty? Myślicie, że nikt tego nie widzi?

Witam,

Dziękuje za policzenie ponieważ sam nie bawiłem się nigdy w tego typu podliczenia. :)
Może ktoś podliczy ile jest zdjęć Starosty? m.in. na jedynce jest Pan Starosta a nie Burmistrz ;)

Poprzedniego Burmistrza zdjęć nie mogło być - przyczyna jest bardzo prosta - nie było wówczas INFOrmatora. :)

Ilość zdjęć włodarzy miasta, gminy, powiatu zapewne uzależniona jest od materiałów i wydarzeń, a że dzieje się sporo w naszym powiecie (chodź są tacy, którzy zawsze mówią, że u nas nic się nie dzieje) to publikujemy to.

Oprócz jednej strony odpowiednio oznaczonej - czy to Miasta i Gminy Trzcianka, czy Powiatu nie jesteśmy związani jakoś szczególnie odnośnie "niezależności".
Przykładem jest dział dotyczący zdrowia i szczepień, który przez parę miesięcy numer w numer był kontynuowany - mimo tego, że po pierwszym numerze dostałem nawet wiadomość, że mam tego zaprzestać - przez kolejne kilka numerów było jeszcze "ostrzej" :)

Docinki władzy? Nie praktykuje tanich i podrzędnych metod Tygodnika Noteckiego, który myśli, że tym sposobem sprzeda pięć gazet więcej - proszę wybaczyć. :)
Nie ma władzy idealnej - i nie sądzę, że kiedykolwiek narodzi się taki, który dogodzi każdemu. Jeśli coś mi się nie podoba działam i wspólnie z wieloma innymi osobami robimy petycje, listy, itp.
PS. Swoją drogą aktualnie są w obiegu dwie kolejne petycje, które trafią do UMT. Niebawem pojawią się również w różnych punktach na mieście.
Tak więc jeśli ktoś mi próbuje wmówić niezależność - widocznie nie poznał mnie za dobrze. ;)

Oj! Nie napisałem nic o Jarosławie! Na czyje zlecenie? ;) Tutaj też proszę wybaczyć.
Programy komputerowe zawieszały się podczas ładowania zdjęć z wizerunkiem tego Pana - nie było szans na żaden artykuł z tego wydarzenia. Przepraszam najmocniej każdego, kogo zawiedliśmy. :) Na prawdę!

Oczywiście krytyka jest rzeczą ludzką, szczególnie osób, które nic nie robią w życiu. Na różne sugestie czekam również pod adresem info.pct@onet.pl czy też pctmedia@onet.pl

Zwykle otrzymujemy na skrzynkę pochwały czy też sondy wypadają dość wysoko, lecz do każdej krytyki zawsze się odniosę - tak jak w tym przypadku - a uzasadnioną na pewno wezmę sobie do serca. :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów,

Sławomir Pochylski.

PS. Proszę wybaczyć jeśli nie odpiszę już w tym wątku. Starałem się odpowiedzieć wyczerpująco a z powodów czasowych zaglądam tutaj raz na parę dni.

 

Reklama