Jesteś tutaj

Kiedy wreszcie koniec tej żałosnej, smoleńskiej farsy..?

Obrazek użytkownika sailor
Wysłane przez sailor w pon., 10/04/2017 - 11:41

Czy ktoś jeszcze wierzy Antoniemu "Smoleńskiemu"? Czy ktoś jeszcze pamięta o pomordowanych oficerach naszego wojska w Katyniu?

W tegorocznych obchodach rocznicy zbrodni katyńskiej Polskę reprezentuje ambasador RP w Moskwie Włodzimierz Marciniak. To pierwszy raz od lat, kiedy Polskę reprezentuję urzędnik tak niskiej rangi. Rząd PiS cały poniedziałek celebruje rocznicę katastrofy smoleńskiej, ale do Katynia nie wysłał żadnego członka swojego gabinetu. Pisowi zawsze chodziło tylko o swój własny interes.

Na trzcianka info i w całej Polsce toczyła się zajadła dyskusja na temat sensowności przeprowadzenia ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej. Usiłowano haniebnie pomawiać o złą wolę PiS. Szydzono z ludzi, którzy podważali rzetelność ekshumacji. Zaraz po katastrofie w 2010 roku  Tusk i Kopacz z Platformy Obywatelskiej przysięgali, że wszystko zostało należycie dopilnowane i sprawdzone. Rosjanie też dawali gwarancje. Oto wstrząsające odkrycia. Jak można wam wierzyć?

https://www.wprost.pl/kraj/10050982/Dwie-glowy-i-trzy-nogi-w-jednej-trumnie-Szokujace-wyniki-ekshumacji-ofiary-katastrofy-smolenskiej.html

 

Tom, odnoszę wrażenie, że pis, i Ty, co, oczywiste też, macie jakieś skłonności bliskie nekromanii..Rozkopywanie grobów, szukanie, nie wiadomo czego, bez szacunku dla BLISKICH ofiar tej strasznej katastrofy, w sumie bez znaczenia dla wyjaśnienia przyczyn katastrofy...,Ale, TO WY, by osiągnąć cele polityczne nie wahacie się do tego sięgnąć! Tom! Od nekromanii do nekrofilii, tylko..przecinek..nie życzę Ci postępów.........

Takie skandaliczne podejście do tragicznych zaniechań rządów PO nazywasz ,,pisowskim tańcem na grobach,,.  Za to powinien być kryminał dla Tuska, Kopacz i PO. I liczę,że do tego dojdzie. Bo nie chodzi tutaj o barwy czy sympatie polityczne, ale wywiązanie się Państwa z obowiązków wobec obywateli, którzy zginęli za granicą. Zakazano ekshumacji w Polsce, bo Putin tak kazał, a Kopacz powoływała się na jakieś stalinowskie przepisy z lat 50. Tak działała Polsko-Sowiecka Republika Ludowa za rządów Platformy Obywatelskiej.

Na tym forum, że pisowcy to INNY stan umysłu!!. (sailor to tak określił, sprzedaje to określenie gdzie tylko mogę, ..zawsze przywołując autora, np. we Wrocławiu już to określenie funkcjonuje), ja powtórzyłem. Potwierdza to ten INNY stan umysłu Tom i GREG, niestety nie tylko, sorry nic na to nie poradzę...Jest takie powiedzenie: ja o zupie a Tom o du..ie., ot cały pis....

Głąby robiły ekshumację w celu znalezienia dowodów na jakiś wybuch, a jak nie znaleźli to odtrąbili sukces, że znaleźli nieposegregowane szczątki. O wybuchu ani słowa. Typowe radio Erewań. To że wiele rodzin było przeciwnych ponownej traumie, dla dziadów pisowskich nie miało kompletnie żadnego znaczenia.

Strony

 

Reklama