Jesteś tutaj

Kino w Trzciance

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w czw., 03/11/2016 - 08:08

Reportaż przygotowany i opublikowany na YouTube przez: Telewizja Asta

Tobie się wydaje, że każdy kto myśli inaczej niż ty, to zaraz musi być Frant.
Lub inaczej - każdy kto w ogóle myśli. Bo ty klepiesz tylko swoje wyświechtane, pisane językiem analfabety teksty.
Bo oczywiście, jako brat Kupsia, co innego masz robić?  

Tylko czasem, jak kilka osób już zauważyło, dostajesz i publikujesz jakiegoś gotowca, pisanego zupełnie innym językiem, dla ciebie zupełnie niedostępnym.
Przekaz ten sam - Kupś był super, teraz jest ruina.

Fakty są inne - Kupś został oceniony przez sąd jako przestępca, społeczność jest w większości tego samego zdania. Dziś gmina się harmonijnie rozwija, jest spokój i normalność.
Rozbawiłeś mnie przywołując audyt, który miał wstrząsnąć Trzcianką, a ośmieszył ich autorów i zleceniodawców, którzy publiczną kasę wywalili w błoto. Upsss, przepraszam - przekazali w ręce firmy, w której pracował synalek jednej z osób z ekipy rządzącej.
Bogu dzięki, że te czasy i te figury odeszły już w niebyt.

Mi się nic nie wydaje twój podły i parszywy język śmierdzi z daleka plugawcu.Nikt tylko ty jeden  tak zazarcie zawsze broniles skompromitowanego donosiciela i klamce co czynisz obecnie.Skoro uważasz że audyt jest śmieszny to dlaczego nigdy nikt z was nie pozwał audytora do sądu za pomówienia?Dla mnie osobiście audyt jest jak najbardziej wiarygodny a to że tak jest może świadczyć wasz strach konfrontacji z całym dokumentem.Audytor ewidentnie wskazywał na przekręty i co tak sobie to olano?Za durni masz ludzi?I kto jak nie ty kiedys co tydzień w Tn pisałeś że Kupś dokonał przestępstwo nawet zbrodni dokonał hee powiem Ci tak bujaj się frajerze.Wszyscy wiedzą kto stał całą prowokacją więc nie ma sensu się powtarzać.Co nazywasz harmonią spokojem i normalnością bo chyba nie to że prawie połowę w gminie inwestycji polbrukowych wykonala była firma burmistrza w której jego córka ma swoje udziały?Moim zdaniem Tom miał jednak rację że mamy w Trzciance iluzjoniczny spokój i demokrację.

 

skoro tak twierdzisz zrób coś z tym masz dowody na malwersację matactwo - przecież są słuzby które tym sie zajmą. Ja osobiscie nie znam personalnie osób pracujacych w TBS a tym bardziej nie czuje się upowazniony też do ich oceny ...ja tu usiłuję rozmawiać o kinie....

Popieram wypowiedz Greega odnosnie potrzeby powstania KINOTEATRU Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIOA A NIE LI TYLKO NAMIASTKI KINA. I NAJLEPIEJ, GDYBY POWSTALO ONO W CENTRUM TRZCIANKI - NA PLACU POCZTOWYM. Wszystko jest wazne w miescie - ale nie zapominajmy tez o kulturze i potrzebach zaspokajania potrzeb kulturalno - rozrywkoych mieszkancow Trzcianki i okolic.

Byłeś greg już w tym kinie? Brak tam akustyki i wentylacji?

Sam nie wiem jak tam będzie, może mi się spodoba a może i nie. Niemniej powinniśmy jako mieszkańcy się cieszyć, że spółdzielnia wychodzi z taką inicjatywą i powinniśmy poczekać na efekty zanim będziemy krytykować.

I myślę, że mając takie kino i halę WIDOWISKOWO-sportową, powinniśmy w pierwszej kolejności realizować inne potrzebne mieszkańcom inwestycje. Tu całkowicie zgodzę sie z Asbachltem. No chyba, że te pieniądze będą pochodzić z zewnątrz i nie będzie można ich przeznaczyć na nic innego.

tak byłem w tej sali, bywam też w innych kinach, gdybyś czytał ze zrozumieniem zauwayżłbyś, że nie krytykuje inicjatywy SM, jednak uważam że mieszkańcy Trzcianki zasługują na obiekt z prawdziwego zdarzenia, Piszesz o innych potrzebach możesz to doprecyzować? czyżby inwestycja w trzcianecką kulturę jest pozbawiona perspektyw? 

Uspokój się. Nie byłeś w tej sali po remoncie, więc oszczędź pisania o wentylacji i akustyce. Z tego co mi wiadomo, nagłośnienie ma być dużo lepsze niż w Czarnkowie i lepsze niż w Heliosie. Także poczekajmy z osądami.

Jestem bardzo spokojny szczególnie w zestawieniu z toba:) zapraszam do prawdziwego kina, do którego przychodzi się zprzyjemnością nie tylko na film, Ta lokalizacja zawsze bedzię namiastką kina a nie Kinem. Chociaz jak wsponiałem sama inicjatywa SM jest próbą wyjścia na przeciw oczekiwaniu wielu mieszkańców. "Krawiec tak kraje na ile mu materii staje" - nie wiem czy zrozumiałeś kwintesencję:)

Strony

 

Reklama