Jesteś tutaj

Kino w Trzciance

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w czw., 03/11/2016 - 08:08

Reportaż przygotowany i opublikowany na YouTube przez: Telewizja Asta

jak patrzę na repertuar naszego kina, to proponuję nazwać je KINO DZIECIĘCE, albo MŁODZIEŻOWE. Bajki.... filmy z dubbingiem? Jestem wielkim fanem kina, i ucieszyłem się, jak w naszym mieście powstało osiedlowe... ale niestety, byłem tylko raz, a na większść seansów z tego co widzę  tak trzeba będzie jeździć do Piły. Wyspa Czaszki? no super, będzie w naszym kinie, ale po pierwsze, przed premierą, nie wiadomo było czy w ogóle będzie, a po drugie, jak ktoś lubi takie filmy lubi (tak jak ja) to pewnie już dawno widział w Pile. I filmy od 15 lat z dubbingiem? Robimy z naszej polskiej młodzieży niepełnosprytnych, czy może naprawdę 15latkowie w Polsce nie potrafią czytać? bez jaj kur.... Niektórzy muszę naprawdę zrozumieć, że w kinie idzie zarobić nie tylko na dzieciach i młodzieży.... dorosli też chcą obejrzeć filmy w kinie i też zapłacą za bilet (tak jak rodzicie ww.)

@Predator:

Pokot, Logan, Wszystko albo nic, Amok, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - oraz wcześniejsze Grey, Autopsja, Konwój jakoś dla dzieci nie były.

Marudzisz i tyle.

a i taki "ps" który z mojej strony brzmi tak: to kino ma NIE SPLAJTOWAĆ - i jak na razie to dzieci i młodzież do niego najchętniej przychodzą - a na tych tytułach dla szumnie obiecywanych "bede! bo jestem dorosły" to się bardzo cieszymy że nie musimy dopłacać bo jest WAS jak kot napłakał (nie liczę Sztuki Kochania)

 

Dziwisz się że chętniej bierzemy bajki - a chciałbyś mieć lokal który świeci pustkami? My nie.

 

a czemu pytasz o ambitne i niezależne kino? o tym pisałem?

i podajecie polskie filmy, jako przykłady dobrego kina? Konwój? albo Zerwany kłos? Na to ludzie mają wydawać pieniądze? Polskie kino jest marne. Albo glupie polskie komedie?

Strony

 

Reklama