Jesteś tutaj

Kino w Trzciance

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w czw., 03/11/2016 - 08:08

Reportaż przygotowany i opublikowany na YouTube przez: Telewizja Asta

@Predator: Krótko:

1. Ja pierwszy zadałem pytanie - więc odpowiedz i bez ściemy

2. Nie chcę żebyś mi cokolwiek udowadniał i nie obchodzi mnie twoje zdanie na temat mojego gustu.

3. To kino upadnie jak zacznie słuchać takich malkontentów jak ty - zmęczonych, sennych, niezdecydowanych i niepotrafiących doprecyzować nawet swojego zdania (np. w temacie "dobry film").

4. Litość "zgubiłem" dawno temu ;-)

Wiele polskich filmow - szczegolnie tych po 2000 roku sa coraz bardziej ciekawe. Np filmy Agnieszki holland lub Smarzowskiego. Dlatego dobrze, ze sa emitowane w naszym kinie tez polskie filmy. Ale co do emisji innych filmow tez jestem za - dla doroslych, podejmujace kontrowersyjne tematy a nie wiekszosc tzw filmow rodzinnych z dubbingiem. Bo niebawem nasze kino osiedlowe zamieni sie w kino dziecieco - familijne. A mialo to byc kino dla wszystkich. takze dla osob dorosłych, chcących obejrzec ciekawy ambitny film, podejmujacy rozne trudne tematy. Kino bowiem to jedno ze srodkow ksztaltowania ludzkich postaw i skłaniania ludzi do refleksji.

te Twoje żale, czarnowidztwo i przytyki, że ludzie to młoty bez gustu? Przyjmij do wiadomości, że można było 'dyskutować' z krytykiem filmowym Kałużyńskim, który miał konkrety do przekazania a nie z gościem, który poza hasłem "dobry film" nie ma nic do powiedzenia. BMP uważam, że należy opuścić flagi w mieście na znak żałoby w zwiazku z tym, że predator i Jego kumple przestaną do naszego kina uczęszczać. Tyle w temacie.

Ps odpowiadanie Arkowi natomiast nie ma sensu. Grunt, że znalazł towarzysza do narzekania.

MariuszJ wszystko mozna obsmiac i wszystko mozna zlekcewazyc. Tylko pytanie: Czy teraz czujesz sie z tym lepiej?

 Pisze to, co uwazam za stosowne w danym temacie i moja i Twoja wypowiedz ma taka sama wartosc. I nie musimy ze wszystkim sie zgadzac. Wazeliniarzy to mamy sporo u władzy - warto spojrzec na krytyke z checia zrozumienia tej osoby, co ja wyraza.
 

A PRAWDZIWA CNOTA - JAK PISAL BP KRASICKI - KRYTYK SIE NIE BOI.

A moja krytyka nie jest marudzeniem, tylko checia zwrócenia uwagi na dany problem.

Strony

 

Reklama