Jesteś tutaj

Kino w Trzciance

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w czw., 03/11/2016 - 08:08

Reportaż przygotowany i opublikowany na YouTube przez: Telewizja Asta

Helios Piła - seans w weekend dwoje dorosłych + dwoje dziecji = 92 zł ! seans 2D a seans 3D = 100 zł (!!!) Sto złotych za półtora godziny zabawy przed ekranem.

Światowid Czrnków - seans weekend (nie ma podziały cenowego na dni tygodnia) - 52 zł seans 2D i 60 zł seans 3D (dodatkowo trzeba za 5 zło kupić okulary 3D, które stają się własnością i można zabierać na późniejsze seanse beż żadnych dopłat)

Widać różnicę w cenie? Jeżeli w trzcianeckim kinie ceny nie będą wyższe niż w czarnkowskim to wróżę duży sukces.

www.kino-osiedlowe.pl - Normalny 14zł, ulgowy 12zł, grupowy 10zł lub mniej (np. cena promocyjna na starwarsy czy vaiana to 12/10 zł).

Kino jest bardzo nowoczesne - cały sprzęt skomputeryzowany, cyfrowy itd., 3D jest polaryzacyjne (czyli okulary szare jak w imaxie a nie czerwono-niebieskie) i dolby theater (7.1) o na prawdę mocnym kopnięciu (które nie będzie na maxa użyte bo budynek by odjechał), sala jest klimatyzowana (wentylowana z regulacją temperatury i nawilżenia - nie chemicznie jak klimatyzatory).

Na startowy tydzień 3 filmy 2D/3D i jeden 2D (polski...) - ale za to premiera. Spokojnie - rozkręcamy się dopiero. 

@Batman: Trzcianka - jeśli dziecko 0-12 lat to z rodzicem mają ulgowe, 2 rodziców i 2 dzieci 0-12 lat razem wyjdzie 48 zł (a na vaiane lub starwars 40 zł).

Przez pierwszy kwartał 2D i 3D w tej samej cenie - później się zobaczy.

 

www.kino-osiedlowe.pl

Mamy salę kinową z prawdziwego zdarzenia. Jestem przekonany, że wyjazdy do kina Helios stracą sens (chyba, że przy okazji zakupów). Jeśli ktoś będzie mocno krytykował ten obiekt to moim zdaniem będzie to czysta złośliwość.

Jak dla mnie dodatkowa wielka zaleta - nie ma jeszcze możliwości zakupu popcornu!!! 

A całkowicie subiektywnie: wolałbym niższą temperaturę :-)

O brawo! 

Na pewno skorzystam i uczciwie porównam z Heliosem oraz Cinema   ! ;) 

Już widzę jak niektórzy zagryzają zęby... ;)

PS.

Ale basen to już niech "miasto" zbuduje , ok? :) hehe

Słyszałem wypowiedz Burmistrza w poniedziałkowym wydaniu Programu lokalnego, iz ma plany połaczenia TDK z Biblioteka bo z koncem tego roku 2017 odchodzi na emeryture obecna Pani Dyrektor i Ksiegowa TDK. I zeby zaoszczedzic koszty utrzymania TDK to burmistrz zaproponuje Radzie miejskiej, gdzie wiekszosc ma jego klub pisowski, aby przystala na ta propozycje. I Dyrektorem tego tzw Centrum Kultury bedzie obecny Dyrektor Biblioteki pan Wlodzimierz Ignasinski. Takie szukanie oszczednosci na kulturze to niezbyt przemyslany krok wg mnie. Czy aby napewno to przysluzy sie wiekszej ilosci roznorodnych kulturalnych imprez, jak kultura bedzie nomen omen kierowal jeden czlowiek i to zwiazany politycznie z opcja PIS?

 

Mam szacunek do Pana ignasinskiego, ale uwazam iz TDK powinien miec swojego odrebnego Dyrektora. Bo tez bedzie mial inna wizje kultury niz Pan Ignasinski. Nie kopiujmy na sile rozwiazan z czarnkowa czy innych miast.

 

A dlaczego o tym pisze - bo Pan Burmistrz skwitowal, iz na utrzymanie basenu tez potrzebne beda pieniadze. 

Obawiam sie, ze przez Basen moze jednostki kultury ucierpia w pierwszym rzedzie. Oby tak sie nie stalo.

Tak.

Już dziś mogę potwierdzić!

Poprzez budowę basenu nie ucierpi żaden ...radny czy urzędnik z Trzcianki ;)

Co innego przedszkola, szkoły czyt.KULTURA I OŚWIATA ... ale to pewnie wynik tego, że ma ona (ta KULTURA i OŚWIATA) - po raz pierwszy w historii Trzcianki tak dużą reprezentację w RADZIE.................

....ilu tam jest nauczycieli? ;)

... i żeby nie było, to nie tylko moje spostrzeżenie ;) - zostało to już dawno zauważone w szkolnych kręgach i gdzieś tam to wrze w gabinetach, gdy co rusz przychodzą nakazy kolejnych cięć ... więc proponuję niektórym się szybko ocknąć, żeby czasami po stracie mandatu nie stracili w wyniku następnych cieć swej pracy... bo fortuna kołem się toczy...

Wracając do kina ... patrząc pod innym kątem...

... to budowa kina pokazuje tylko jaki potencjał tkwi w spółdzielcach z SML-W i mogę się założyć, że gdyby tylko była odrobina woli ze strony rady, żeby basen mógł powstać za SP1 to spokojnie te pieniądze zasiliłyby jej budowę...

Może teraz ta druga spółdzielnia — wielki krytykant budowy basenu w mieście — też by coś sama wybudowała dla szerszego grona mieszkańców?

Strony

 

Reklama