Jesteś tutaj

Kino w Trzciance

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w czw., 03/11/2016 - 08:08

Reportaż przygotowany i opublikowany na YouTube przez: Telewizja Asta

Internet - będzie. Jest w trakcie, lub jak kto woli na ukończeniu, spinania dostawcy płatności i systemu kasowo / biletowego. Odetchnąłem - bo myślałem że może panie kasjerki coś nie wyrobiły...

 

Jak na razie największym problemem z biletami okazało się czytanie ze zrozumieniem - bo jak jest napisane "grupowe bilety należy odebrać/opłacić do 24 godzin przed seansem" to znaczy dokładnie to co znaczy - a nie że stadko 100 osób (dzieci + panie) na 15 minut przed seansem liczące na Cud nad Wisłą zamulają całe piętro nie pozwalając innym kupić biletu. Wstyd. A ponoć są wychowawcami. Niezły wzór do naśladowania dają...

 

Dziś o 11:00, chyba nawet jednego wolnego miejsca nie było. Jak będzie latem? Poczekamy, zobaczymy.

Wygodne siedzenia. Naprawdę dużo miejsca na nogi.  Nagłośnienie dobre, ale poczekam na film akcji by ocenić pełne możliwości.  Projektor hałasuje, ale da się znieść. Szkoda że nie jest obudowany i wentylowany poza salę.

Regulaminowy zakaz wnoszenia jedzenia/picia nie jest wogóle przestrzegany. Przed seansem miły pan poprosił by ludzie nie robili mu za dużo pracy i ogarnęli swoje miejsce po filmie.  Mogliby na miejscu przy kasie sprzedawać popcorn/pretzle/napoje itp by więcej zarobić bo tylko tracą kasę bo i tak wnoszą.

Dokładnie. Sprzedano 147 biletów. Wszystkie. Co prawda 2 miejsca były wolne - ale za to 2 były zajęte podwójnie (mamy z dzieckiem na kolanach których nie dało się posadzić nigdzie obok siebie).

Dziękujemy!

 

Co do regulaminowego zakazu - jest on po prostu regulaminowy aby jednak zbyt dużo dziwnych rzeczy nie wnosić. Napoje oraz "popcorno-podobne-rzeczy" będą - tylko dajcie SMLW trochę czasu na ogarnięcie się w/po sezonie feriowym. Jeszcze dużo rzeczy jest do poprawienia i dopracowania - po prostu SMLW chciała zdążyć na 27 stycznia i na ferie. No i się dało.

Byłam wczoraj na La La Land. Moja ocena bardzo poztytywna. Kino na miejscu, wychodzę na pieszo i jestem. Sala ładna, miejsca wygodne, dużo miejsca na nogi, można spokojnie usiąść. Jak dla mnie troszeczkę za ciepło było, trzeba to tylko zmienić. Polecam:)

Byłem dzis tj. 05.02.2017 z Moim Przyjacielem po raz pierwszyw Kinie Osiedlowym na filmie "La La Land" i jestem mile zaskoczony bardzo dobrymi warunkami jak na nasze lokalne kino. W koncu jest pochylnia - o ktorą juz dawno temu postulowałem piszac na trzcianka.info - jest tez duzy ekran i bardzo wygodne siedzenia. Po 2 godzinach siedzenia nie odczułem jakiegos dyskomfortu. Dzwięk bardzo dobry - nawet wg mnie troche za cichy, ale zapewne to dla bezpieczenstwa naszego słuchu, bowiem w poprzednim kinie bylo glosniej. Polecam i zachecam do odwiedzania tego kina i ogladania w nim filmow.

A może twój przyjaciel sam by się teraz wypowiedział w tym temacie? Jeszcze niedawno pisał tak:

Przestańcie s.... w gacie. To kino to dla mnie żenada zupełna. Śmierdzące i duszne. Wątpię zeby akustyka byłą taka jak w Heliosie ponieważ w takich kinach to ściany są wyłożone specjalnym materiałem. 2 seanse dziennie?? Wow, prawdziwe kino!! Brawo!! Tak szczerze to meiszkańcy Trzcianki liczą się z tym, że w zapyziałym mieście nie ma okazji do kultury. Jedynie mogą istnieć sklepy monopolowe i żule. Tyle w tym temacie.

Dalej tak twierdzi, czy jednak potrafi przeprosić?

"Przyjaciel" raczej nic konstruktywnego nie wniesie do dyskusji na temat kina. Przecież cytowana jego wypowiedź pochodzi z 4 listopada 2016. Wtedy jeszcze trwał remont dotychczasowej sali. No ale on już wiedział, że śmierdzi, że jest duszno etc....

Strony

 

Reklama