Jesteś tutaj

Kino w Trzciance

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w czw., 03/11/2016 - 08:08

Reportaż przygotowany i opublikowany na YouTube przez: Telewizja Asta

Tomku kazdy ma prawo miec swoje zdanie - bez wzgledu na to czy jest Moim Przyjacielem, czy tez nie. A chyba tu nie tworzymy Towarzystwa Wzajemnej Adoracji ale platforme wymiany swoich mysli na rozne tematy. Mi tez niektore rzeczy nie podobaja sie tu czy tam w Trzciance i mam pewne pomysly, ktore niektore osoby tu na forum chca w czambul potepiac, ale mowie to co mysle. I Moj Przyjaciel ma takie same prawo wyrazac swoje zdanie, jak inne osoby, bedace mieszkancami Trzcianki. A przez to ze urodzil sie w Anglii i tam mieszkal jakis czas i bywa tu i tam to ma szersze spojrzenie na dany temat.

Zapytaj sie Jego. Nie jestem Jego adwokatem. Ale moge odpowiedziec w swoim imieniu. Poki co pachnie swiezoscia zapachem nowo zamontowanych foteli itp. Ale przydałby sie jakis delikatny odswiezacz powietrza, dzięki czemu bedzie jeszcze milej. I wentylowac Sale czesciej, bo maly zaduch był odczuwalny.

Zaduchu raczej na pewno nie było. Prędzej było ciepło. W sumie temperatura to taka kwestia gustu i jednemu 22 stopnie to za zimno, innemu zbyt gorąco. Sorry - takie życie.

Strony

 

Reklama