Jesteś tutaj

KONKURS FOTOGRAFICZNY "Kolory wiosny w Trzciance"

Mamy już wiosnę. Przyroda budzi się do życia, dni są dłuższe, a nasze samopoczucie zdecydowanie lepsze. A czy ty dostrzegłeś już pierwsze kolory wiosny?

W związku z budzącą się do życia naturą przygotowaliśmy KONKURS!

Konkurs fotograficzny pt. „Kolory wiosny w Trzciance” ma za zadanie zachęcić Was do fotografowania kolorów wiosny, które pojawiają się w naszej gminie.

Na zakwalifikowane do konkursu fotografie głosować będą użytkownicy Facebooka przez kliknięcia „LUBIĘ TO” na oficjalnym profilu Miasta i Gminy Trzcianka. Dodatkowo najlepsza trójka uczestników wybrana zostanie przez kapitułę konkursu, a jedna z prac zostanie wyróżniona przez samego Burmistrza Trzcianki.

Laureaci konkursu mogą liczyć na ciekawe nagrody związane z fotografią oraz z gminą Trzcianka.

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem i formularzem, gdzie znajdziecie ważne szczegóły. (Do pobrania na stronie www.trzcianka.pl bądź w pok. 209 UMT)

Zdjęcia i formularze należy wysyłać na adres e-mail:

pstochaj@trzcianka.pl
dczyz@trzcianka.pl

Formularz można również składać w wersji papierowej w pok.209 Urzędu Miejskiego Trzcianki: do 30 kwietnia 2017 r.
Ocena zdjęć przez facebookowiczów: 22.03-30.04.2017
Ogłoszenie wyników: 05.2017

Zdjęcia muszą przedstawiać wiosnę 2017 (czyli okres od 21.03.2017 do końca konkursu)

W imieniu Burmistrza serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów i pasjonatów fotografii

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA NA ZDJĘCIA W ETAPIE FACEBOOKOWYM

Spoko pomysł, widziałem że zdjęcia podsyłają osoby w róznym wieku to jest dopiero integracja społeczeństwa :) Ja mam aparat 5 mpx także raczej nie wyślę bo wstyd :P

 

Reklama