Jesteś tutaj

Krzysztof Czarnecki szefem PIS w okręgu pilskim

Obrazek użytkownika Frant
Wysłane przez Frant w pon., 21/11/2016 - 09:12

                Obojętnie jaki mamy stosunek do PIS, przed Trzcianką otwierają się nowe możliwości. Mało tego, burmistrzów z PIS także niewielu w Polsce.....

             Zapewne stwarza to spore szanse na podreperowanie budżetu gminy Trzcianka. Oczywiście istnieje pewne zagrożenie, jako że zawsze kij ma dwa końce.... Przywalony nawałem nowych obowiązków może zacząć zaniedbywać nasze miasto i gminę. Obecnie sprawuje się nadzwyczaj skutecznie, oby nowe funkcje nie spowodowały zaniżenie wysokiego poziomu osiągniętemu dotychczas...    

                              Tak więc życzę burmistrzowi Krzysztofowi Czarneckiemu sukcesów i dużo zdrowia, aby mógł podołać wszystkim obowiązkom.

Ja wiem,to raczej powód do, hm, troche wstydu dla społeczności miasta i gminy, wszak pis przegrał ostatnie wybory i w Trzciance i w powiecie, ale trzeba przyznać, że burmistrz nie jest tak idiotycznie ortodoksyjny jak Naczelnik, Jarosław Kaczyński znaczy, przynajmniej nie przenosi tych idiotyzmów serwowanych w różnych miastach naszego kraju przez pis,  na teren naszego miasta i gminy...póki co...oby tak było dalej....

Klęskę w wyborach poniosła Platforma Obywatelska i Lewica. Nieudaczników i kombinatorów społeczeństwo odesłało na aut. Poleciał B. Komorowski i cała elitka. To jest chyba większy powód do wstydu? W radzie miasta nie ma ani jednego przedstawiciela PO. Można powiedzieć: to jest dopiero kompromitacja.

http://parlament2015.pkw.gov.pl/349_wyniki_sejm/0/0/38/3002, Tom, gdyby tak głosowali w innych powiatach, szczególnie na wschód od Wisły nie mielibyśmy pisowskiego cyrku: np: ekshumacji ofiar katastrofy na lotnisku smoleńskim, która świadczy, (nie ta katastrofa, oczywiście a parcie do ekshumacji), o skłonnościach będących blisko nekrofilii przywódców pis, idiotycznych "uroczystości" z tzw. apelem smoleńskim, nie byłoby większości ustaw głosowanych w nocy, bo nie zgodnych z Konstytucją, kabaretu z reformą szkolnictwa.....o innych idiotyzmach obecnej władzy litościwie nie wspomnę.. Tom. Jak można się zeszmacić pokazuje przewodniczący podkomisji Maciarewicza: http://natemat.pl/195135,i-co-teraz-dekomunizatorzy-szef-komisji-maciere..., nie idź tą drogą! Tom. Tak ku przestrodze co przed (oby nie), nami:

Poprzednicy już pokazali, co mogą, dlatego już nie rządzą. Dostali solidnego kopa od społeczeństwa. Jak szanujesz zasady demokracji, daj szansę innym. Jak im nie wyjdzie, przyjdą następni. Zaprzęgi trzeba zmieniać. Byle wózek jechał do przodu. Pewnie, że można się nabijać z tego i owego. Wiele spraw irytuje, ale w następnych wyborach masz prawo wybrać tych najlepszych, co do końca świata nie popełnią błędów. Tylko, gdzie ich znaleźć?

Tom. Nigdy nie kwestionowałem demokratycznego wyniku wyborów, co najwyżej dziwiłem się, ze "ciemny lud", nie moje określenie a dzisiejszego głównego propagandzisty pis Kurskiego Jacka z TVP, to kupi, kupił, Ty też, mogę co najwyżej się dziwić!! Taki mamy LUD. Ot. Co. Czy to źle?, Nie, tylko szkoda straconego czasu....!!!

"Nieudacznicy"Tylko że ci których tak krytykujesz Tom nie zadłużali tak w rekordowym tempie państwa  jak to tobie teraz PIS.Nawet Gierek niedorownywał w tej kwestii obecnie rzadzacym.Co do radnych z pisu w Trzcianeckim  samorzadzie którzy przeszli do PiS-u tuż przed wyborami szkoda komentować.

Każdy ma swoje racje, argumenty i "twarde dowody" na poparcie "niegodziwości" przeciwników. Nie twierdzę, że wy nie macie swoich racji. Ale zachęcam do umiaru w totalnej krytyce. Ostatecznie to wyborcy zadecydowali, komu oddać władzę. I oni tę władzę rozliczą. Nie zamierzam na starcie odmawiać jej racji istnienia i prawa do reformowania państwa według własnych pomysłów.

No tak teraz my rzadzimy zamknąć pyski tak was można odebrać.To pogadamy o przynależności Czarneckiego do PiS-u.Przed wyborami na burmistrza wszystko robił aby go nie kojarzono z tą partią a teraz proszę żałosne.

No cóż nie wszyscy jednak do marytorycznej dyskusji dorośli (ciągłe "hejtowanie" wszystkiego) . To czy człowiek jest dobry czy zły nie wynika z jego przynalezności politycznej lecz z tego jakich wartości przestrzega i na jakie efekty się one przkładają dla społeczeństwa. Wracając do burmistrza - ja nie zauważyłem u niego żadnych "negatywnie społecznych" symptomów przynalezności do PiS - zarównao przed jaki i w trakcie pełnienia funkcji publicznej:) Został wybrany przez wiekszość elektoratu - uszanuj to.

Strony

 

Reklama