Jesteś tutaj

Kto Kieruje Grupą Lobbującą Za Osirem?

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w wt., 02/08/2016 - 07:38

Grupą tą kieruje b u r m i s t r z ...!!! , bo pewnie obiecał sprzedając hotel swojemu przyjacielowi Mariuszowi ze zbuduje mu basen jako wartośc dodaną...

Ja jestem przeciwny budowie basenu bo nas na niego nie stać. Jak ma być sporem lub kampanią wyborczą tym bardziej jestem za tym aby go nie było. Ale jak już powstanie to bez różnicy gdzie.

                Mam zamiar zadać pare pytań radnym na najbliższej sesji. Pośrednio będą dotyczyły basenu... Zasadności budowania go w Trzciance. 

                Osobiście nie widzę nic zdrożnego w lobbingu. Diabeł tkwi w szczegółac, dokładniej w sposobie jego prowadenia. Jednakże ten prowadzony za basenem w Trzciance jest moim zdaniem jak najbardziej poprawny. I niestety dość skuteczny. Nie zgadzam się z głównym tezami lobbystów gdyż uważam, że nie stać gminy na taki wydatek, a co ważniejsze na trwałe dopłacanie do niego przez nieokreśloną liczbę lat i nieuchronnego, z powodu upływającego czasu i "zmęczenia" materiału, zwiększanie z roku na rok tej dotacji. 

                 Jeśli zaś chodzi o lokalizację, to najracjonalniejszą byłaby przy Gim 1.

               I w tym cała nadzieja, że istnieją frakcje, które opowiadają się za innym umiejscowieniem pływalni.. Jak wyniika z historycznych doświadczeń polaków, można się spodziewać tworzenia przeszkód, które w efekcie spowodują odstąpienie od realizacji pomysłu.

 

 

Reklama