Jesteś tutaj

Marsz Niepodległości 2016

Obrazek użytkownika maciek
Wysłane przez maciek w sob., 15/10/2016 - 23:12

Organizujemy wspólny wyjazd na Marsz Niepodległości z Piły.

Wszystkich zainteresowanych taką formą wyjazdu proszę o kontakt.

Preferowany kontakt poprzez FB, SMS.

 

Nie tylko próbuje. Od roku ustawił się w niokreślonej w naszej Konstytucji roli naczelnika - uzurpatora, nie ponosząc jakiejkolwiek odpowiedzialności. Steruje pracami Sejmu i Senatu, panią pełniacą obowiązki premiera rządu i panem pełniacym obowiazki prezydenta polski.Tak postępują tchórze i szaleńcy. Nie jestem pewny, czy w Korei Północnej Kim ma większą władzę. Łukaszenka, to przy naszym dyktatorku pikuś.

Wam? Czyli Pisowi? Akurat ja osobiście z Pisem nie mam nic wspólnego. I mieć nie będę.

Fakt, nie dojrazałem z jakiego jest to okresu, mój błąd. Ale co nie znaczy ze w Polsce nie ma takiej wolnośći. Możesz podać jakiś konkretnty przykład blokowania wolnośći wypowiedzi przez rząd?

Nam, mi zależy na Polsce dlatego nie będę szedł w marszu KOD tylko w Marszu Niepodlełgości.

 

Podam pierwszy z brzegu, ale najbardziej uderzający. Kiedy obrady Sejmu prowadzą Kuchciński lub Brudziński krytyczne wypowiedzi posłów z opozycji są natychmiast blokowane przez wylaczanie mikrofonów. A obejrzał pan, panie Macku chocby jedno posiedzenie komisji sejmowej, której przewodniczy prokurator komunistyczny z okresu stanu wojennego? Gratuluję spostrzegawczości.

Nie wiem. Nie wiem jakie będą na nim hasła. Ani jak to będzie wyglądać. Wiem, ze pewnie będzie na nim trochę ludzi, którzy wierzą w to co robią.

Nie, święto niepodległości jest świętem wszytskich Polaków.

 

Zmiany w telewizji publicznej moim zdaniem będzie prowadziła  każda nowa klika. Zwalniać będzie niewygodnych dzienikarzy itp. Ale czy kogoś w Polsce skazano za krytkę Pis czy zaatakowana redakcje gazety? Czy wpływano na niezależne media aby nie publikowały niewygodne informacje.?

Wikipedia? Jestem ciekawy gdzie. Wg. pani np. Wiesław Chrzanowski, Jan Mosdorf czy Maria Mirecka to faszyści? Lub chociaż Krzysztof Bosak, Sylwester Chrusz. Nazywa pani największą organizacje akademicką II RP  faszystami. Gratuluje.

Strony

 

Reklama