Jesteś tutaj

Moje miasto

Obrazek użytkownika jacstr7
Wysłane przez jacstr7 w wt., 30/10/2018 - 11:39

Przed ok. szejściu lat,wyjeżdzając do pracy za granice intensywnie popierałem K.Czarneckiego na burmistrza Trzcianki,wiedząc że taki człowiek z niemałym doświadczeniem gospodarczym,znający się też na polityce, to dobra kandydatura. Jego wieloletnie bycie w radzie,oraz posłem w sejmie przyczyni się i pomoże miastu w rozwoju.Nie myliłem się. przyjeżdzając na urlop widziałem jak rozwija się moje miasto-park 1-go Maja,jezioro ulice...itd.Widać to było gołym okiem. Jeżeli ktoś nie chce tego zauważać, to widocznie nosi w sobie złe intencje. Jestem w tej chwili na urlopie.Nadchodzi dzień Wszystkich Świętych,odwiedzę groby moich bliskich.z przyjemnością przejde się ścieżka zrobioną w zdłuż torów i nie będę musiał grząść w błocie,czy zakopywać się w piasku,bo p. burmistrz pomyślał o zmarłych i tych, którzy ich odwiedzają. Dziękuje panie burmistrzu. Czekam na dalszy rozwuj miasta. Czekam na powiat!!!.

Bardzo się cieszę, że przez te parę dni będziesz mógł pospacerować się nowymi chodnikami np. na cmentarzu. Niestety ty wyjedziesz do siebie za granicę a my mieszkańcy także i twoja rodzina przez pozostałe 350 dni w roku będziemy brodzić w błocie (np. na tzw. os. Królów) lub chodzić betonowymi ulicami, przy których nie ma chodników (np. na os. Leśnym).

Tak więc, może i TY nosisz w sobie złe intencje, skoro nie chcesz zauważyć, że w Trzciance ma się dobrze tylko jedna branża ... niestety branża brukarska :(

Pamiętasz może jeszcze, dlaczego wyjechałeś za granicę? Dlaczego tu nie wracasz skoro tu tak pięknie i normalnie?

Miłego pobytu w Trzciance życzę.

a kto powiedział ze nie wróce?.wróce bo za pana Czarneckiego miasto zaczeło się coraz bardziej rozwijać.Czekam na powiat i na to czeka moja rodzina,bo mamy już dosyć okradania naszego miasta przez Czarnków.Musisz wiedzieć drogi Panie,że zbliza sie weryfikacja umów sieci szpitali. Zgodnie z założeniami w powiecie zostaje jeden szpital-i jak Pan myśli gdzie?i co wtęczas Pan powie społeczeństwu?

jeszcze jedno dla przypomnienia. Pan Czarnecki za powiatem,pan Teterus przeciwko powiatowi,a pan Jaworski kandydat pana Teterusa jak sam mówi ze powiat to slogan.

A więc Panie 1974. Pana wpis utwierdza mnie w przekonaniu, że jest jeszcze wielu ludzi w naszym społeczeństwie,nie zdającym sobie sprawy,co może nas czekać w przyszłości,jezeli nie zawalczymy o nasze sprawy lokalne. Właśnie do takich ludzi przez swoje wpisy staram się dotrzeć(do Pana też). kocham swoje miasto do którego chcę wrócić, dla jego dobra odrzucam wszelkie objawy uprzedzeń.Interesują mnie jedynie sprawy nadrzędne naszego miasta. Obawy Pana co do obięcia starosty przez pana Czarneckiego , są bez podstawne. Jest w naszym społęczeństwie wielu ludzi kompetednych i wykrztałconych godnych tego stanowiska. Jezeli chodzi o szpital,jako ostatni bastion naszego miasta,to stoimy przed obawą jego pochłonięcia przez Czarnków(tak jak ostatnio stało się z PZU). wystarczy zajrzeć do ustaw o sieci szpitali.

Dla niektórych czytanie ze zrozumieniem to mega wyzwanie ... Raz jeszcze miłego urlopu zycze i bezpiecznego powrotu do pracy na saksach.

jacstr7 czeka za powiatem? Obawiam się, ze dłuuuugo sobie poczeka. Nie wystarczy chwalenie się zebraniem kilku tysięcy podpisów mieszkańców miasta i gminy (w tym dzieci :D ), no bo któż z nas by nie chciał tego powiatu? Trzeba najpierw znaleźć partnerów do jego stworzenia a z tym już jest bladziutko. Równie dobrze można zapytać mieszkańców czy nie chcą płacić podatków, odzew będzie podobny. Dla mnie powiat trzcianecki to zwyczajna kiełbasa wyborcza i wkrótce się o tym przekonasz.

Powiat to nie kiełbasa wyborcza. Już rok temu w lipcu został złożony wniosek do urzędu burmistrza, gdzie spotkał sie z jego przychylnoscia. Mało tego to zaangarzowanie sie samego burmistra w sprawie powiatu sprawiło ze powiat będzie i to już nie dług. Chyba ze uda sie wam to przekreślić. jezeli wasz kandydat pan Jaworski i sam pan Teterus, którzy są przeciwko powiatowi obejmą ster nad naszym miastem i gminą. Myśle ze do tego nie dojdzie.Mówienie pana ze pan jest za powiatem to kłamstwo. gdyby to była prawda, to by Pan poparł człowieka,który nie jest przeciwny powstania powiatu Trzcianeckiego.Jezeli chodzi o partnerów to spokojnie.  Trzcianka już ich ma.Ps: Ja osobiscie nie jestem związany z zadną opcją, a jezeli Pan nie potrafi odruznić spraw ważnych od mniej waznych to pana problem.Niech pan nie obraza ludzi popierających pis bo to neprzystoi.

 

Reklama