Jesteś tutaj

Na czyje zlecenie pisze Tygodnik Notecki?

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w pt., 02/02/2018 - 22:34

"26 stycznia 2018 roku, w Tygodniku Noteckim ukazał się artykuł pt. „Czy starosta sabotuje program mieszkaniowy?” Autor przypuszcza, że starosta nierzetelnie wykonuje swoje obowiązki i szkodzi programowi Mieszkanie+. Jest to całkowita nieprawda. Przekazanie informacji o nieruchomościach Skarbu Państwa przebiegło zgodnie z planem. Nie było opóźnień ani kar. Starosta czarnkowsko-trzcianecki przekazał zatwierdzone wykazy nieruchomości do Krajowego Zasobu Nieruchomości w wyznaczonym terminie."

http://czarnkowsko-trzcianecki.pl/aktualnosci/tygodnik-oczernia-staroste...

Co teraz napisze redaktor naczelny Tygodnika Noteckiego, Adam Bogrycewicz?
Jak się nie mylę, to pan Adam jest także dyrektorem biura i asystentem posła PiS?

Starostwo zrezygnowało ze współpracy nawet z tą gazetą ;) Stąd ataki na PSL, na Starostę itp.
Taka próba poprawy wskaźnika czytelności? :)
Reszty nie będę "wskazywać palcem" bo jest zbyt oczywista. ;)

Ta gazeta zawsze musi mieć z kim walczyc.Kiedys walczyła z  p.Kups dziś z p.Starostą widocznie to taka tradycja tej gazety.Nie dziwię się staroście że nie chce mieć nic wspólnego z tą gazetą widzac jak jest ona upartyniona  bo zawsze była moim zdaniem albo nierzetelna albo nieobiektywna lub to i to.Juz sam fakt że  redaktorrm naczelnym jest młody człowiek mocno związany z pisem i bardzo obniża stopien obiektywnosci tej gazety  tym samym naraża ją na niegodną uwagi.

Niedawno w kablówce podawali, że Beach Party zagra na rzecz trzcianeckiego szpitala. Dlatego ma teraz problem z miejscem na imprezę... Wiadomo starosta rządzi szpitalami, więc zgody na to nie będzie... Wszystko dla dobra Swoich - czytaj PIS... Żal, bo to nie oni wpadli na taki pomysł... Zresztą niesłyszałem, żeby za obecnego burmistrza szpital otrzymał jakiekolwiek wsparcie... Tylko stanowiska i pretensje wokół trzcianeckiego szpitala... a gdy można pomóc to blokują... Mam nadzieję, że ludzie głupie nie są i pogonią hamulcowych...

 

Reklama