Jesteś tutaj

Nadal bronimy wolnych sądów

Akcja "ŁAŃCUCH ŚWIATŁA" trwa. Broniąc wolnych sądów bronimy naszej własnej wolności i naszych praw. Spotykamy się o 21.00 pod Sądem w Trzciance, ul. Staszica i zapalamy świeczki, jak tysiące ludzi w całym kraju.

 

a dlaczego Twoi koledzy, po beznadziejnym i przegranym meczu Lubuszanina, chodzą w nocy po mieście, łamią ciszę nocną, budzą ludzi, drą ryje i krzyczą, że należy zabić sędziego, który owy mecz sędziowal? To nie jest łamanie prawa? Ciesz się, że Prezydent Duda zawetował dwie ustawy, bo jakby je podpisał, to gwarantuję Ci Maciuś, że taka sytuacja nie miałaby miejsca. Ty i Twoi koledzy, ktorzy nie dawaliby spać Pisowskim przedstawicielą władzy, zostalibyście spałowani i zamknięci na kilkanaście godzin do aresztu. I poza tym, wiem kimjesteś. Uważasz się za znawcę historii, a wielkim Polakom, którzy walczyli o to aby ten niedojrzaly emocjonalnie rocznik 94, mogł życ w wolnym i demokratycznym kraju, plujesz w twarz... Jesteś załosnym, małym człowiekiem, ktory nie ma pojęcia, jakie ma szczęście, że żyje w wolnym kraju.

Chyba nie byłeś na meczu skoro mówisz że chłopaki grali beznadziejnie. Nie wydzieralem się po 22 po przegranym meczu. Tak się składa że zostałem spalowany że tej pisowskiej władzy. Komu niby z wielkich Polaków pluje w twarz? Akurat wydaje mi się że z ludzmi solidarności mam dobry kontakt i żaden nie twierdzi że pluje mu w twarz. 

Maciej Strychacz 

Z tego co mi wiadomo to niektorzy ludzie  z lokalnej Solidarności są po stronie partii  która próbuję wprowadzić w państwie dyktaturę co uważam za niezrozumiałe .Moim zdaniem to nie koniec jeszcze.Trzeba docenić prezydenta Dudę że postawił się ale do pełnego szczęścia jeszcze daleko uwaźnie trzeba obserwować kolejne wydarzenia.Narazie uniknelismy konfrontacji jak długo czas pokaże.

Udane  przemówienie prezydenta Dudy. Jako Polacy stanowimy wspólnotę i trzeba umiejętnie pogodzić interesy wszystkich grup społecznych. A emocje przysłaniać nam zaczęły zdrowy rozsądek. Prezydent Duda pokazał, że jest niezależnym politykiem - prezydentem wszystkich Polaków.

A poza tym, dziwi mnie rewolucyjna postawa opozycji, zwłaszcza Platformy Obywatelskiej i PSL.Rządzili 8 lat. Szkodzili Polakom podnosząc m.in. wiek emerytalny. Bez konsultacji i dyskusji. Teraz mają wymagania. Naród im podziękował w wyborach. A teraz nagle żądają udziału we władzy. Bezczelność i tupet. Niech uczciwie wygrają demokratyczne wybory a nie nawołują ciągle do zadym i rewolty. Żałośni.

 

Gdyby Pis w kampanii wyborczej powiedział Polakom jak chce zmieniać wymiar sprawiedliwości w Polsce to Polacy pokazaliby im środkowy palec.Dzieki  klamstwu  Pis wygrało wybory nic nie mówili że będą  chcieli zrobic zamach na Trybunał Konstytucyjnyi i niezależne sądy.Nik bardziej nie szkodzi  Polsce i Polakom jak PiS.Wcześniej takich numerów zaden rząd nie robił.

Od wyborów PiS nieustannie prowadzi w sondażach. Społeczeństo nie daje się nabrać na prymitywną propagandę Schetyny, Petru czy całej totalnej opozycji. Ostatni sondaż to potwierdza. Powiem więcej, róbcie dalej zadymy, straszcie PiSem i Kaczyńskim a kolejne wybory to będzie już wasza totalna klęska.

Spokojnie Tom, pis ma tylko taką przewagę, bo opozycja jest podzielona. Czy pis miałby większość parlamentarną gdyby nie koalicja? Opozycja przed wyborami się zjednoczy i kopnie pis z czuba w dupę. To dopiero będzie boleć.

 

Strony

 

Reklama