Jesteś tutaj

Najlepsza apteka w mieście

apteka

Tak się złożyło, że ostatnio musieliśmy wykupić dwa specyfiki robione na zamówienie. Niestety w najstarszej aptece w mieście nie było składników, ale za to dostaliśmy od mało uprzejmego personelu wycenę. Żeby nie tracić czasu, tego samego dnia odwiedziliśmy jeszcze aptekę przy sklepie Netto. Tam pełne zaskoczenie, uśmiechnięty personel przygotował nam to prawie od ręki i do tego o 70 złotych taniej.

Jak dla mnie to najlepsza apteka w mieście.

Powyższy tekst został napisany po sytuacji, która rozegrała się w dniu 23 czerwca 2018 w wyżej opisywanych trzcianeckich aptekach. Tak źle i z "góry" zostaliśmy potraktowani w aptece w centrum, że aż tak bardzo zaskoczyła nas obsługa i ceny w drugiej aptece.

Obieżyświat napisał:

"Dziękujemy za reklamę apteki zgodnie z umową. W imieniu apteki chcę podziękować za zleconą reklamę"

Rozumiem, że w najbliższych 48h osoba pisząca pod pseudonimem Obieżyświat przedstawi publicznie jakiś dowód na swoje słowa, bo jeśli nie jest to pomówienie osoby prywatnej. Choć nie spodziewam się sprostowania i przeprosin po kimś kto założył konto na trzcianka.info pare godzin temu tylko po to by kogoś publicznie oczernić.

Oczywiście domyślam się ze Obieżyświat to pracownik lub współpracownik konkurencyjnej apteki i powyższy komentarz to czysta forma nieuczciwej konkurencji która tak jak publiczne pomówienia w Polsce jest karalna.

Tak więc Pani/Panie Obieżyświat - 48h, czas start!

Większość ludzi zna się nie tylko po nazwisku. Dla zwykłego Kowalskiego informacje o aptekach będą czymś przydatnym bo mowa tu o pieniądzach, a dla właścicieli aptek będzie to postrzegane jako reklama. Proszę pamiętać, że czasy obsługi klienta rodem z PRL-u się już skończyły. Teraz liczy się UŚMIECH sprzedawcy i rozsądna CENA. Dowodem no to niech będzie historia trzcianeckich, sąsiadujących ze sobą dwóch sklepów: Intermarche oraz Biedronki. Jak zakończyła się ta konkurencja każdy mieszkaniec wie. Zdrowego rozsądku życzę i nie dajmy się zwariować!

 

Reklama