Jesteś tutaj

Nie akceptuje, by ktoś spacerował z psem obok jego domu ...

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w śr., 11/05/2022 - 07:12
Jeden z mieszkańców Trzcianki nie akceptuje tego, że obok jego domu spaceruje się z psami

"Jeden z mieszkańców Trzcianki nie akceptuje tego, że obok jego domu spaceruje się z psami. Na nieprzestrzegających jego zakazu przechodniów krzyczy, ubliża im, dochodzi nawet do rękoczynów. Co jest powodem tej sytuacji i czy uda się pomóc?"

Reportaż w TVN: https://uwaga.tvn.pl/nie-akceptuje-by-ktos-spacerowal-z-psem-obok-jego-d...

Gdyż jestem schizofrenikiem który zaczął stosować olejek CBD który polecam i w jakimś tam procencie działa i marzy mi się takie lekkie, dobrze płatne, bezstresowe, miłe zajęcie.

Wstawiłem tu tą informacje, licząc na ciekawe komentarze, a ....Małszyk wstawia takie rzeczy? Może choć uzasadnij jakoś ten swój spam?

Na chłopski rozum. Mam  dwa w dwóch różnych reklamówkach jabłka (Orlen+Lotos)oczywiście zjem obydwa a unia każe mi przełożyć je do jednej reklamówki i zabiera pół jabłka i każe się nam cieszyć że mamy teraz do zjedzenia półtora jabłka a nie jedno, gdzie tu logika jak słyszę takie rozwiązanie z ust polityków PiS, no chyba że zamieszanie wokół i kolejne ciepłe posadki dla BMW Bierny Mierny ale Wierny, w zasadzie może być tak że prezes Lotosu jest z totalnej opozycji i tym kosztem uzyska się kolejne ciepłe posadki.

Strony

 

Reklama