Jesteś tutaj

Nielegalne śmieciowiska niedaleko... wysypiska.

Obrazek użytkownika Batman
Wysłane przez Batman w sob., 14/07/2018 - 21:57
smietnik...

Dziś po raz kolejny natkąłem się na takie widoki. To jest jakaś masakra, ponieważ miejskie wysypisko przyjmuje śmieci bezpłatnie. Nooo, tylko posegregować trzeba. Widocznie dla niektórych to zbyt trudne do wykonania. W sumie to twórca tego dzieła musi być głupi, ponieważ prawdopodobnie zostawił ślady naprawadzające na niego... Ech... 

 

 

Gdzie dokładnie? Warto przeszukać torby, posortować, i może znajdzie się adres tego ścierwiela. Parę lat temu pełną torbę pampersów ktoś centralnie wyrzucił przy Reymonta/Rzemieślnicza. Takie bydło w dyby w centrum na dobę z napisem dlaczego tam są oraz parę tysięcy mandat.

U nas straz miejska jest na to zeby nikogo nie obrazic, za malo rozumna.... foto pulapki? To za trudne dla nich do opanowania. Prosty przyklad: wyszedlem z malym niegroznym pieskiem z bloku. Zawsze ja puszczam bez smyczy rano bo pedzi jak szalona na trawnik- to moj blad, owszem. Ale podjechali panowie straszniscy i chcieli mi wlepic mandat bo pies zrobil kupe i nie posprzatalem. Mowi ze to suczka, nie podnosi nogi i tylko sie wysikala. To gorliwy straznik teksasu, taki siwy chyba z brudka, poszedl na trawnik i namietnie przeczesywal zielsko w poszukiwaniu rzekomej kupy mojego psa... i chcial mi wlepic mandat. To jest nasza trzcianecka straz miejska.

Ponieważ już od dłuższego czasu w Trzciance funkcjonują takie fotopułapki!
Pytanie tylko, kto je obsługuje i jak bardzo profesjonalnie... właściwe maskowanie odgrywa kluczową rolę ;)
Poniżej zdjęcie zrobione telefonem w Parku Ryb nad jeziorem Sarcz:

fotopułapka Trzcianka

 

 

Reklama