Jesteś tutaj

Nowy film Wojtka Smarzowskiego

Obrazek użytkownika Szlachta
Wysłane przez Szlachta w ndz., 12/08/2018 - 21:20

Czy ten film coś zmieni?

Film na pewno przynudzający. Księża geje czy alkoholicy to dla mnie norma. Znam niedjego z Trzcianki i okolic i na pewno nie spotykamy sie w sprawach duchowych.

Zobaczymy jak wyjdzie. Co do spotkań nie duchowych, pójdź do prokuratory, bo miałeś 14/15 lat w 95/96. To raczej nie było legalne. Dlaczego mają chodzić na wolności t T-ce kiedy mogą ich przenieść na inną parafię bezkarnie. Nie bój się opublikować kto i co ci zrobili bo to nie jest normalne, a milczenie tylko pozwala im na dalsze wykorzystywanie dzieci.

 

Chodzi mi szlachta o ksiezy którzy są gejami lub alkoholikami. Gej to nie pedofil przecież. Znam ksiezy gejów i nikt mnie nie wykorzystywał ponieważ nie są to pedofile A po drugie czemu od razu pomyślałes że chodzi o seks ? Przecież geje to też ludzie z którymi można rozmawiać.

Coś czuję że mnie tu ktoś zlinczuje. Ja przynajmniej mówię prawdę i nie owijam w bawełnę. Chodzę do kościoła ale dla mnie kościół to Bóg A nie ksiądz. Kiedyś jednego księdza z pily widziałem u nas w kawiarni po cywilnemu z kobieta i nawet gdyby nie był ksiedzem to disc obrzydliwie się z nią zachowywał. Napisałem o nim do proboszcza tej parafii w pile A potem do inspektora i biskupa dajczaka.  Dostałem odpowiedź tylko od proboszcza który mi podziękował za informację. Potem widziałem na ogłoszeniach że przeniesiono tego księdza. Następnie dowiedziałem się od kogoś innego że był katecheta w gimnazjum w innym mieście i co odsuneli bo uczennice skarżył się że je molestował A z katechetka ma dziecko. Także nie jedno widziałem A po drugie to nie zadba tajemnica że duzi jest ksiezy gejów. Wys tarczy wejść na czateri i patrzeć kto w nicku na ks lub sacer czyli święty po łacinie. Księża to ludzie. Pedofilia to grzech i obrzydliwe ale to że ksiądz pije czy jest gejem to nie jest nic obrzydlieego. Niech każdy patrzy się na siebie i to co zwykli ludzie robia

Najlepszym hitem w sieci  ostatniego czasu jak wiemy jest wypowiedź ministra Błaszczaka na temat "parady Rownosci"w Poznaniu nazywajac te srodowiska sodomitami .Przeciez jakby tak na zachodzie powiedział jakikolwiek ministet w ten sam dzień dostałby kopa w torbę i odleciał na ksiezyc.Ale co tu się dziwić dla tej władzy jeżeli nie jesteś z nimi to albo jesteś bandytą złodziejem lub zdrajcą.A środowiska LGBT jakby mogli to porobiliby dla nich rezerwaty.Tak właśnie wygląda "dobra zmiana"

" W nadzwyczajnym, 11-stronicowym testamencie, były nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych oskarżył kilku starszych prałatów o współudział w ukrywaniu zarzutów o wykorzystywaniu seksualnym przez arcybiskupa Theodora McCarricka i stwierdził, że papież Franciszek wiedział o nałożonych na niego sankcjach - kardynał McCarrick papieża Benedykta XVI, ale postanowił je uchylić. " https://goo.gl/5So41y

 

Reklama