Jesteś tutaj

Nowy symbol miasta Trzcianka

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w śr., 11/10/2017 - 21:05
lokalna rzeczywistość

Obserwując to co dzieje się w Trzciance, doszedłem do wniosku że nasze "odnowione" miasto zasługuje na nowy symbol lub herb miasta. Czerwony ciołek czy sarenka raczej nie pasuje do "modernistycznej" wizji naszego włodarza. Co powiecie na szarą, betonową kostkę brukową? Może jakaś petycja do władz wojewódzkich lub pani Premier albo referendum w tej sprawie?

Obrazek znaleziony na Facebooku

OK, czyli ja jako jedyny uważam że w mieście robi się tylko to na czym można zarobić? Wszechobecna kostka brukowa? A gdzie asfaltowe drogi, kanalizacja oraz oświetlenie na nowych osiedlach? Które jeszcze miasto w Polsce może pochwalić się taką ilością betonowego bruku?

Nie dajmy się nabrać tej propagandzie sukcesu rozwoju naszej gminy dzięki burmistrzowi Czarneckiemu .Bez przesady mamy bardzo dobrą koniunkture a z drugiej strony ten rozwój gminy w bardzo dużym stopniu jest nastawiony na kladzeniu kostki brukowej wszędzie gdzie tylko to możliwe.Wszyscy wiemy czemu tak się dzieje.Ale pan burmistrz Czarnecki ma na to gotową odpowiedz "trzeba wspierać lokalne firmy"Muszę przyznać sprytna odpowiedz zarazem w moiej opini bezczelna wiedzac czym zajmował sie burmistrz wczesniej zanim nim został.Jak myślicie co będzie robił obecny burmistrz Czarnecki gdy przestanie być burmistrzem?Wróci do swojej byłej firmy czy pójdzie na wcześniejszą emeryturę?

wyborach trzeba wybrać kogoś co remontuje fasady budynków (będziemy miejscowością z najpiękniejszymi fasadami), kogoś co projektuje zieleń (będziemy najbardziej zielonym zakątkiem Jewropy), kogoś co pokrywa dachy papą (będziemy nalepiej krytą miejscowością i nie będzie żadnych przecieków!) ino biada nam jak weźmiemy elektryka (bedzie chciał wszędzie stawiać lampy = niszczyć bruk!), hydraulika (kanalizacja - co do zasady leci pod brukiem!) albo zootechnika (jakieśtam fermy trzody).

 

Reklama