Jesteś tutaj

Obywatel na wybory.....

Obrazek użytkownika jacstr7
Wysłane przez jacstr7 w czw., 18/10/2018 - 21:29

Mając 29 lat chciałbym obiektywnie przedstawić mój punkt widzenia na temat wyborów. jest trzech kandydatów na stanowisko burmistrza trzcianki były burmistrz który nie zakończył kadencji Z powodu korupcji -moim zdaniem powinien dać już spokój bo pokazał na co Go stać. Drugi młody kandydat musi jeszcze się nauczyć,jak móc zarządzać gospodarką,więc dlatego sprzyda Mu się jeszcze jedna kadencja bycia w radzie.Kandydat pan Jaworski wyszedł spod skrzydeł pana Teterusa,który jest przeciwnikiem powstania powiatu trzcianeckiego,więc jakie przesłanie może pan Jaworski wynieść z tego związku...?. ja i wielu około 80% mieszkańców jest za tym .żeby nasze miasto było samodzielnym powiatem. Gwarancją jest pan K.Czarnecki który wkłada całą swo.ją energie aby tak sie stało. Jego 1,5 roku kadencji utwierdziło mnie w przekonaniu ze jest człowiekiem odpowiedzialnym oraz zrobił dużo dla Trzcianki i Gminy.

Widac srodowisko PIS czuje goracy oddech konkurencji i zagrozenie dla wyboru obecnego Burmistrza Czarneckiego na kolejna kadencje, iz atakuja nie fair kandydata na burmistrza Trzcianki Marka Kupsia i Krzysztofa Jaworskiego. Ale to takie zagranie PIS znamy z polityki ogolnokrajowej. Ufam wdojrzalosc mieszkancow Trzcianki, ktorzy wybiora zmiane na lepsze w postaci nowego Burmistrza i nowych Radnych RM i Powiatu oraz Sejmiku Samorzadowego, ktorzy sa pelni pasji i kreatywnych pomyslow na rozwoj miasta i Gminy Trzcianka i Powiatu a takze Wojewodztwa.

I nie mowie tu o obecnym Burmistrzu Czarneckim ani o jego srodowisku politycznym PIS.

jakiś link dotyczący tej kwestii ,,i wielu około 80% mieszkańców jest za tym .żeby nasze miasto było samodzielnym powiatem."

Były jakieś badania w tej sprawie?

Ma Pan jakieś miarodajne statystyki świadczące o takim poparciu?
 
Proszę o odpowiedź.
 
P.S. Ja przypominam sobie jak Arkadiusz żalił się ,na ścieżkę, ale ten Pana post chyba nie jest w temacie jaki sam Pan założył.
 

Reklama