Jesteś tutaj

Orzeł nielot...

Obrazek użytkownika Asbachlt
Wysłane przez Asbachlt w sob., 08/10/2016 - 18:45

Burmistrz Czarnecki za wszelką cenę próbuje się promować mówiąc przy okazji że robi to dla gminy. Nie był by w tym nic dziwnego, a nawet przeciwnie gdyby nie to że za wyróżnienia trzeba płacić i to niekiedy słono. Szkoda, bo odbiera to im wiarygodność i znaczenie. Poza tym  niejasne kryteria i liczba uczestników? A może wyróżnienie dostawał każdy kto wpłaci odpowiednią do kategori nominacji kwotę. Swego czasu mistrzem" w odbieraniu wyróżnień był poprzedni starosta. Nikt tak naprawdę nie wiedział za co? W powiecie nie powstał nawet jeden Orlik, żadna chyba szkoła nie doczekała się kompleksowej modernizacji a wpełni wyremontowane drogi można by z ledwością policzyć na palcach jednej ręki. Czy jasnie wielmożny Krzysztof chce iść w jego ślady. Na razie trudno doliczyć się jakiś wielkich osiągnięć. Nie widać nowych inwestorów, żadna wielka kwota z funduszy europejskich nie wpłynęła na gminne konto  i z pomysłami też krucho. Któraś juz koncepcja przebudowy placu Pocztowego niefortunna zdaniem wielu lokalizacja basenu,ktróry nie wiadomo kiedy powstanie wątpliwej urody przebudowa Kościuszki i w dużym tempie prowadzona ,,betonizacja" miasta.

Sukcesem chyba nie jest również sala sesyjna za której remont zapłacono tyle co za wybudowanie dwóch domków jednorodzinnych(ok.480 tys.) niedokończona i brzydka po tzw. modernizacji Chopina i Broniewskiego. Najtańszymi betonowymi płytkami zepsuto jedne z najbardziej urokliwych ulic w mieście nie licząc pierwszej części Broniewskiego zrobionej za poprzednika.

Park Ryb Słobkowodnych to niewątpliwa atrakcja. Ale to również nie jest zasługa pana Krzysztofa. Za to Baheco i owszem najlepsza w gminie....

Czy należy tak trzymać????? 

http://www.pomorska.pl/wiadomosci/chojnice/art/6448426,orly-polskiego-sa...

 

 

 

 

   

 

                Nikt nie przebije Kupsia w tej dziedzinie.

                 Przypomnę tak na szybko wygrywane przez niego plebiscyty gazet pilskich :-) Wspominanie ulicy Kościuszki jest przegięciem na maxa. Samowolny remont placu przed ratuszem, ręczne sterowanie przebudową terminala, śniadanka w Ajakśie, skarpetki, wyjazdy po świecie z Izraelem na czele za który to powinien wejść do urzędu prokurator, gdyż szkanie miasta partnerskiego w Izraelu pachniało szwindlem na kilometr.

                Szkoda czasu na wymienianie wszystkich wpadek Kupsia. Odszedł w niebyt i tylko Twoje przypominanie o nim straszy i pozwala widzieć w obecnym burmistrzu wręcz męża opatrznościowego. Gdyby bowiem dalej rządził  Kupś nie byłoby nawet przysłowiowej ścieżki rowerowej na cmentarz.

                       Porównywanie obu zakrawa na kiepski żart. Betonizacja miasta jest tym dobrodziejstwem, dołóż jeszcze chodniki i drogi w okolicznych wioskach, To zostanie na lata i jest widomą oznaką rozwoju gminy. A nie wycieczki i wydumane bzdury typu asfaltownia na obrzeżach miasta. Daj se chłopie spokój ....

jak będziesz kontynułował to się lepiej przygotuję i wypiszę wszystkie "zasługi" jednego i drugiego.

Będąc nikim w naszym środowisku, chciałeś zaistnieć w Trzciance, dlatego po chamsku atakowałeś firmę Joskin, za co trafiłeś pod sąd. Straż miejska musiała cię wyprowadzać z ratusza, abyś uniknął samosądu. Atakowałeś podle byłego burmistrza jak wściekły pies.Nie miałeś hamulców. Promocja swojej obleśnej osoby tobie jednak nie wyszła. W Trzciance jesteś spalony. Trzcianka nie zapomni twoich nikczemnych wyczynów. Nie licz na to.

                  Najlepszym dowodem wściekłe ataki na mnie.... :-)

                     Ja trafiłem pod sąd? Ty bredzisz na jawie...:-) Każdy ma prawo podać każdego do sądu, liczy się jednak efekt końcowy, który dla mnie zawsze okazywał się pomyślny :-)))))))

             Straż mnie wyprowadzała? Opuściłem ratusz na usilną prośbę pełniącej wówczas obowiązki burmistrza i komendanta SM...... Ani przez moment się nie czułem się zagrożony, gdyż protest był sterowany odgórnie. Podobnie zresztą jak pikieta pod moim domem, gdzie wyszedłem do pikietujących na rozmowę.

                      Atakowałem burmistrza to fakt. Robiłem to z otwartą przyłbicą i jawnie....

    Tak swoją drogą, jak nazwiesz swoje postępowanie? :-) gdy anonimowo opluwasz i obrażasz?

          Mam nadzieję że Trzcianka nie zapomni moich felietonów, gdy była na bieżąco informowana o wydarzeniach i faktach, które ówczesna władza starała się ukryć..... Czego teraz brakuje nie z mojej winy.

frantowi proponuję statuetkę:  "miszcza zanudzania"

asbachltowi proponuje statuetkę "miszcza wielkiej piany"

Krytykować każdy może jeden lepiej drugi gorzej - w tym przypadku obaj gorzej...

Frant z jaką ty otwartą przyłbicą krytykowałeś Kupsia"Masz na myśli "Moim zdaniem w Tn"?z którego cie wyrzucili na zbity pysk!To co ty uprawialeś w Tn nie miało nigdy nic wspólnego z dziennikarstwem a tym bardziej rzetelnym dziennikarstwem.Juz nie wspomnę ze szczegółami jakie hamstwo uprawialeś na lokalnych forach pod licznymi nickami opluwajac i pomawiajac różnych ludzi w podobny sposób jak to zrobiłeś powyżej pisząc z byłym burmistrzem.Jestes ostatnią osobą w powiecie aby miała prawo kogokolwiek umoralniać.Już zapomniałeś jak przepraszales publicznie Pana Piotra Birule?Przypomni rezultat tej rozprawy?Gdyby ktoś traktował cie poważnie to już dawno społeczeństwo dałoby ci kredyt zaufania zostałbyś np.radnym a w sądzie byłbyś aktywnym ławnikiem bioracych udział w licznych rozprawach.Wszyscy zdrowo myślący ludzie nigdy nie traktowali cie poważnie bo się na tobie dawno poznali i nikt niechce mieć z tobą nic wspólnego W tej swoiej wyliczance o p.Kupś  nie zapomni wyliczyć ile razy Kupś  takim jak ty wrednym i podstepnym ludziom dał kopa ośmieszajac was przed licznymi sądami i prokuraturą mówiąc krótko całym wymiarem sprawiedliwości.Mam nadzieję że szefostwo firmy"Joskin"przeczyta twoją wersję wydarzeń.A teraz przejdźmy do tematu wiesz może ile kilometrów kanalizacji i wodociągów położył pod wszystkimi do tej pory betonowo-kostkowymi inwestycjami prawie w połowie wykonanymi przez byłą firmę burmistrza Czarneckiego?

Miałeś obsesję na punkcie poprzedniego,dobrego burmistrza, pana Marka Kupsia. W każdym numerze gadzinówki, "Tygodnika Noteckiego", przez lata, odkrywałeś jego "zbrodnie".Tworzyłeś fałszywą rzeczywistość. To była choroba. I ty jesteś chory. Teraz nie widzisz nic. Żyjemy w bajce. Jest idealnie. Twoja obłuda jest niewyobrażalna.

               Hm... Musiałbyś się na coś zdecydować. Tworzyłem fałszywą rzeczywistość według Ciebie, lecz sugerujesz abym dalej pisał...

              Tygodnik chciał mi narzucić swoje tematy, a ja chcę pisać według swojego uznania i tu jest problem. Dlatego nie piszę. :-)

 

Reklama