Jesteś tutaj

OTWARCIE nowych sklepów LIDL POLSKA - INFORMACJA PRASOWA

Lidl

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 19 listopada, Lidl otworzy 4 nowe obiekty w: Kolonii Lesznowoli, Zielonce, Trzciance i Opatowie. Otwarcie w Opatowie nastąpi o godzinie 7:00, w pozostałych lokalizacjach o 6:00.

Zawsze wysoka jakość i niska, lidlowa cena
W nowo otwartych sklepach klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bez konserwantów „Chrupiące z Pieca”, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków wegańskich marki „Cien Food For Skin”. W asortymencie sklepów znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

Nowy sklep sieci Lidl w Kolonii Lesznowoli, przy ul. Słonecznej 187 ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1350 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 23:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 60 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia na klientów czekać będą specjalne promocje.

Nowy sklep sieci Lidl w Zielonce, przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 33A ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1350 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 23:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 100 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia na klientów czekać będą specjalne promocje, zwłaszcza na artykuły przemysłowe.

Nowy sklep sieci Lidl w Trzciance, przy ul. Grunwaldzkiej 9 ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1070 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 110 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia na klientów czekać będzie aromatyczna kawa, a także specjalne promocje.

Nowy sklep sieci Lidl w Opatowie, przy ul. Sienkiewicza 43 ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1070 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 18 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 103 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia na klientów czekać będą specjalne promocje.

„Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications, Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepach Lidl.
W placówkach wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, wykorzystany na cele ogrzewania obiektu,
  • pełne energooszczędne oświetlenie LED – zarówno wewnątrz obiektu jak i na parkingu wraz ze sterowaniem oświetleniem mającym na celu optymalizację jego zużycia.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Lidl w Trzciance, ul. Grunwaldzka 9

Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 6:00 – 22:00
niedziela handlowa: 8:00 – 19:00

Liczba miejsc parkingowych: 110
Powierzchnia sali sprzedaży: 1070 mkw.

 

Reklama