Jesteś tutaj

Pani redaktor z naszej telewizji kablowej,

Obrazek użytkownika emerytka
Wysłane przez emerytka w wt., 16/04/2019 - 12:19

prowadzi wywiady z radnymi i chwała jej za to, bo można się dużo dowiedzieć na tematy bieżące Trzcianki, ale nie rozumien dlaczego stale wraca do sprawy Mauzoleum, po co szukać sensacji tam gdzie jej nie ma. Żołnierze byli pochowani w górnej części Mauzoleum a nie pod nim, gdyby nawet okazało się,że jeszcze gdzieś tam pozostały jakieś kości ,to przecież jest na cmentarzu przygotowane miejsce na pochowanie kości i koniec kropka. Przecież pan Czarnecki już to wyjaśniał.Po co do tego na okrągło wracać , nie ma ciekawszych tematów do dyskusji ? Pan radny P. mówił, że poprzedni burmistrz zostawił budżet Trzcianki na plusie, więc nie rozumiem dlaczego ul. Fabryczna wypadła  z planów remontowych , przecież miała być robiona w tym roku.

Pani emerytko, czy naprawdę wierzy Pani we wszystko co mówi POLITYK? Poprzedni burmistrz był i JEST politykiem o czym świadczą jego obecne działania i wypowiedzi. Wiecej dystansu Pani życzę.

,, Żołnierze byli pochowani w górnej części Mauzoleum a nie pod nim" ? Jak widziała takie rzeczy to proponuję udać się do Archiwum w Pile i im to oznajmić. Myślę ,że i nasze muzeum byłoby zainteresowane takimi sensacjami. Polecam tez powiadomienie o tym co szanowna Emerytka wie ! Widziała ? Rodziny pochowanych w Mauzoleum żołnierzy. Jak je znaleźć ktoś zapyta. Można wyciągnąć z archiwum spis poległych/pochowanych tak jak to swego czasu zrobił mój kolega i razem pokazaliśmy je ówczesnemu Burmistrzowi . K. Cz. Polecam też obejrzenie materiału jaki już ktoś wcześniej udostępnił. @Emerytce nie powinno sprawić problemu iż materiał jest po rosyjsku. www.1tv.ru/news/issue/2019-04-16/09:00#9

 

Reklama