Jesteś tutaj

Parkowanie w Trzciance

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w pt., 29/06/2018 - 12:35
Darmowy parking pod UM w Trzciance

Przyznam szczerze, że nie często zdarza mi się jeździć samochodem po Trzciance. Niestety, gdy już wsiadłem do auta, by szybko pozałatwiać parę spraw na mieście i byłem po prostu załamany. Zaparkować samochód pod szpitalem lub pod jakimś urzędem to spore wyzwanie. Prawdopodobnie to płatny parking w centrum spowodował sytuacje, w której nawet samochody dostawcze parkują nie pod sklepami, do których dostarczają towar a pod urzędem miasta, bo tam za darmo??

parkingi pod urzędem w dużej mierze zajmowane są przez urzędników w nim pracujących, zgodnie z regułą "urząd jest dla urzędników", z naczelnym, czyli burmistrzem na honorowym miejscu nr 1, w cieniu, pod pięknym drzewem. Wiadomo - burmistrza pojazd musi być dostępny wprost z wejścia do urzędu, gdyby się cokolwiek działo, to włodarz rusza na sygnale....a tak poważnie, gdyby urząd miał być dla ludzi, to parking przed wejściem do urzędu nie byłby obstawiony przez burmistrza, straż miejską i innych urzedników

Nie pisz ze pod urzedem darmowy parking bo zaraz bedzie platny... hahah a tak serio to zapraszam pod blok na sikorskiego przy amico. W porze obiadu mimo ze jestes mieszkancem nie zaparkujesz w okolicy... a w miescie miejsca dla inwalidow... nie dosc ze ich malo to czesto jak pod biedronka czy netto parkuja pseudo kierowcy bez karty. Z chcecia kazdy z nas odda to miejsce razem z choroba....

 

Reklama