Jesteś tutaj

PIERWSZE GORZKIE OWOCE PSEUDO REFORMY OŚWIATY WG PIS

Moim zdaniem ta wypowiedź burmistrza stawia go w kiepskim świetle.Tlumaczenie się że on niczym nie wiedział zasługuje na politowanie.Burmistrz Czarnecki należy do partii która ten cały cyrk z oświatą wymyśliła i takie słowa trochę go kompromitują.A wypowiedź pani Zozuli nie skomentuje bo to brak słów.Tylko mogę dodać że w tak jak wcześniej  i teraz pani vice jest oporna na argumenty i akceptację zdania innych.

No i jak zawsze - burmistrz nic nie wiedzial , najlepiej zrobic za plecami mieszkancow , a Pani Vice wkońcu jest super w KAŻDEJ dziedzinie , w psychologii dziecięcej jest NAJLEPSZA !!!!! 

A jak się wam nie podoba to przylożymy podatkami !!!!!!

Tylko czekać na wybory :) 

Tacy eksperci sa osmieszeniem tej pseudo reformy oświaty w Polsce.

Prof. Urszula Dudziak zasłynęła osobliwymi poglądami, które nie mają podstaw we współczesnej nauce, a jedynie w wierze (katolickiej). Wiadomo, że ekspercka ławka MEN jest krótka, chętnych do wspierania pomysłów PiS brakuje. Mimo to z niedowierzaniem odebrano jej wybór na szefa zespołu pracującego nad podstawą programową "wychowania do życia w rodzinie".

WIĘCEJ: https://oko.press/antykoncepcja-gorsza-handlu-ludzmi-men-tlumaczy-wybor-...

iż wszystko już jest zaplanowane i ustalone?

Fajnie będzie wyglądać później odnotowane faktu o "konsultacjach".

W Ratuszu robimy swoje a nikt nam nie podskoczy bo przecież były konsultacje.

Wszystko ma się wyjaśnić na sesji... Już mogę przyjmować zakłady, że żaden z radnych nie sprzeciwi się propozycji Burmistrza. 

 

 

Reklama