Jesteś tutaj

A to Polska właśnie...

Obrazek użytkownika Frant
Wysłane przez Frant w ndz., 02/10/2016 - 10:41

                    Poczynania z Trybunałem Konstytucyjnym są spowodowane licznymi ustawami niezgodnymi z konstytucją.Nie trzeba być prawnikiem aby to dostrzec. Rządzący też doskonale zdają sobie z tego sprawę. Przecież nie wprowadzili by żadnej z ustaw takich jak dla przykładu 500+ gdyby nie sparaliżowany TK. Tyle tylko, że i reszta społeczeństwa też doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Podobają się niektóre poczynania w sprawie sądów, prokuratorów, budowie mieszkań, zmian emerytalnych, a najbardziej 500+. Sporo ludzi ma gdzieś fakt łamania konstytucji, gdy skutkiem tego dostaje sporą kaskę na dzieci, ma nadzieję, że sprawy sądowe będą się szybciej rozstrzygały, że sędziowie i prokuratorzy przestają być „świętymi krowami”, że drobnym przedsiębiorcom żyje się łatwiej. To swoista i bardzo polska postawa…

                   Jestem zdecydowanie za przestrzeganiem Konstytucji i sprawę z TK uważam za skandaliczną. Również z „aborcją” PIS zdecydowanie przeholował. Czym to się skończy? „Szara masa” słucha tego wszystkiego, podział zdaje się coraz wyraźniejszy, lecz słupki poparcia dla PIS nie maleją… Rozumie to ktoś jeszcze? Agresja w społeczeństwie coraz większa…

                    Bezczelność niektórych polityków twierdzących, że demonstracje w demokracji są dozwolone i ludzie mogą sobie demonstrować… Ma to świadczyć właśnie o demokracji w Polsce… Mnie to przeraża…

                 Oby wojna lub coś podobnego do niej, do której może dojść i której w końcu można się spodziewać obserwując wydarzenia i ich dynamikę, ograniczyła się tylko do Warszawy i okolic. Tam są najważniejsze urzędy i tam decydują się losy naszego kraju. Wszelkie nawoływania do porozumienia obecnie nie trafiają na podatny grunt, zresztą zbyt wiele ich nie ma…

Trzy lata? Wcześniej do dwóch nie dobili :))) Wcześniej przyznaję się głosowałem na Platformę. Jednak nie wszystko mi się podobało i osobiście chciałem, żeby w wyborach dostała pstryczka (Platforma, nie Polska). Miałem nadzieję jednak, że PiS nie osiągnie większości. Jednak podstawowy beton w okolicach 20% i kupiona reszta, zgotowały nam ten burdel, który po roku osiągnął już więcej niż poprzednicy (większy burdel znaczy). Już nawet niektóre prawicowe pismaki się reflektują, że ta prawica to zwykły pic na wodę, że z tego wszystkiego to najbardziej się cieszy wujaszka na wschodzie. Nic go tak bardzo nie cieszy jak kurdupel osłabiający Unię, grzebiący demokrację. Taka Polska bez sojuszników na zachodzie (sami się o to prosimy)to dla niego bułka z masłem.
Dobranoc Tom, niech ci się tylko broń elektromagnetyczna nie przyśni :)

A to byli królowie?

Ok, jak mamy zejść do poziomu piaskownicy, to może przypomnisz idola głąbów, naszego kurdupla?

-I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

-Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo... Aż trudno wymienić!

I hicior!

-Z ziemi polskiej do Wolski...

Dzisiaj kurdupel powiedział, że Przewodniczący Parlamentu Europejskiego nie jest dla niego partnerem do dyskusji :))) Cykor tyle razy dostał po dupie od Tuska, że w życiu nie zgodzi się na debatę hehe :)) Tak sobie ostatnio pomyślałem, że gdyby jakimś cudem takie stanowisko dostał kurdupel, to by go nie przyjął. Wiesz dlaczego? Bo musiałby wyjechać za granicę buahaha

Także zmień media Tom, bo te ci robią zbyt duży bałagan we łbie :)

Naśmiewanie się z osób niskiego wzrostu, nazywanie ich "kurduplami" z braku argumentów to najtańszy chwyt. Prymitywny. Teraz widać twój poziom.

Ale to jest kurdupel i nic tego nie zmieni. W dodatku nie potrafiący założyć rodziny. Nie potrafiący prowadzić samochodu. Bez konta w banku. Nie potrafiący samodzielnie zrobić zakupów w sklepie. Nie znający żadnego obcego języka. Nie znający hymnu polskiego. W dodatku zakompleksiony i arogancki. Wchodzący bez mydła w cztery litery Rydzykowi. Otoczony dookoła miernymi ale wiernymi. Taki właśnie jest ten wasz idol. Smutny mały człowieczek.

Jesteś w opozycji do obecnego rządu, władzy i PiS. Wyśmiewasz się ze wszystkiego, co robią. To mogę jeszcze zrozumieć. Ale pogarda jaką demonstrujesz, przeraża. Rozumiem, że według ciebie nic nie są warci ludzie, którzy (podaję cytaty z twojego wpisu):

  • są niskiego wzrostu - " kurdupel"
  • " nie potrafiący założyć rodziny"
  • " Nie potrafiący samodzielnie zrobić zakupów w sklepie"
  • " Nie znający żadnego obcego języka"
  • " Nie znający hymnu polskiego"

Masz świadomość, ilu ludzi w ten sposób obraziłeś? To jest twoje pojęcie demokracji i tolerancji? Jeśli Platforma Obywatelska, KOD czy Niezależna mają takich sympatyków to chroń nas Panie przed waszymi rządami. A tolerancję to macie na wiecowych sztandarach, a nie w sercach. Obłuda niewyobrażalna.

-

Strony

 

Reklama