Jesteś tutaj

A to Polska właśnie...

Obrazek użytkownika Frant
Wysłane przez Frant w ndz., 02/10/2016 - 10:41

                    Poczynania z Trybunałem Konstytucyjnym są spowodowane licznymi ustawami niezgodnymi z konstytucją.Nie trzeba być prawnikiem aby to dostrzec. Rządzący też doskonale zdają sobie z tego sprawę. Przecież nie wprowadzili by żadnej z ustaw takich jak dla przykładu 500+ gdyby nie sparaliżowany TK. Tyle tylko, że i reszta społeczeństwa też doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Podobają się niektóre poczynania w sprawie sądów, prokuratorów, budowie mieszkań, zmian emerytalnych, a najbardziej 500+. Sporo ludzi ma gdzieś fakt łamania konstytucji, gdy skutkiem tego dostaje sporą kaskę na dzieci, ma nadzieję, że sprawy sądowe będą się szybciej rozstrzygały, że sędziowie i prokuratorzy przestają być „świętymi krowami”, że drobnym przedsiębiorcom żyje się łatwiej. To swoista i bardzo polska postawa…

                   Jestem zdecydowanie za przestrzeganiem Konstytucji i sprawę z TK uważam za skandaliczną. Również z „aborcją” PIS zdecydowanie przeholował. Czym to się skończy? „Szara masa” słucha tego wszystkiego, podział zdaje się coraz wyraźniejszy, lecz słupki poparcia dla PIS nie maleją… Rozumie to ktoś jeszcze? Agresja w społeczeństwie coraz większa…

                    Bezczelność niektórych polityków twierdzących, że demonstracje w demokracji są dozwolone i ludzie mogą sobie demonstrować… Ma to świadczyć właśnie o demokracji w Polsce… Mnie to przeraża…

                 Oby wojna lub coś podobnego do niej, do której może dojść i której w końcu można się spodziewać obserwując wydarzenia i ich dynamikę, ograniczyła się tylko do Warszawy i okolic. Tam są najważniejsze urzędy i tam decydują się losy naszego kraju. Wszelkie nawoływania do porozumienia obecnie nie trafiają na podatny grunt, zresztą zbyt wiele ich nie ma…

Ta strasznie niezależna Niezależna o tym poinformowała? Jeżli tak to w jaki sposób? Pewnie pochwaliła generała za patriotyzm w promowaniu jedynie słusznych mediów i prawdy w nich głoszonej :))

Przeczytaj definicję "trolla", opublikowaną przez admina. Potem przeczytaj swoich kilka ostatnich postów.
Nie czujesz, że patrzysz w lustro?
Nic, dosłownie nic, nie wniosłeś do żadnej z prowadzonych tu dyskusji. Tylko jątrzysz i podpuszczasz. Trollu.

Strony

 

Reklama