Jesteś tutaj

Prace na placu Pocztowym

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w wt., 29/01/2019 - 15:04
Prace na placu Pocztowym

...dziś, po Trzciance krąży takie oto zdjęcie (autor nie znany). Ciekawe, czy prowadzone tu niedawno prace archeologiczne wspominają o tej kościelnej piwnicy.

Moim zdaniem  skoro architekci spie.... projekt , to powinni już dawno na własny koszt zrobić nowy, bo to ich jest wina a nie iść na skróty i powycinać lipy. Co na to Prawo Budowlane , czy na taką dowolność pozwala . Pan Putyrski powinien znać przepisy budowlane , czy tak można robić?

"Podczas prac budowlanych w Trzciance znaleziono amunicję strzelecką, pociski artyleryjskie, pociski do granatnika oraz ładunki miotające z okresu II wojny światowej..."

cytat z http://www.czarnkow.policja.gov.pl/wl2/aktualnosci/208061,Niecodzienne-z...

"Standardowo w takich przypadkach dyżurny powiadomił żołnierzy patrolu saperskiego z jednostki wojskowej w Złocieńcu. Dzisiaj, po przyjeździe na miejsce i sprawdzeniu terenu, saperzy wydobyli 12 sztuk pocisków artyleryjskich, 1 granat ręczny przeciwpiechotny trzonowy, 70 sztuk amunicji strzeleckiej, 14 sztuk pocisków do granatnika typu Panzerfaust oraz 12 ładunków miotających, pochodzących z czasów II wojny światowej..."

cytat z https://www.asta24.pl/2019/04/03/niemieckie-granatniki-centrum-miasta-sa...

 

Reklama