Jesteś tutaj

Prezydent Duda ponownie w Trzciance(?)

Witam. Słyszałem, że wkrótce Trzciankę ma odwiedzić prezydent Andrzej Duda. Słyszał ktoś podobne rewelacje? Jeśli to prawda, to jaki jest cel wizyty i kiedy dostąpimy tego zaszczytu? ;)

Krzysztof Czarnecki jest szefem PiS na okręg pilski,a także jest jednym z niewielu burmistrzów z tego ugrupowania. Taka wizyta byłaby najnormalniejszą sprawą pod słońcem. Pisałem w innym wątku o korzyściach jakie powinien przynieś naszej gminie taki splot okoliczności. No może nie powinien, a może przynieść...

zapewne dowiedzieć się coś więcej o trzcianeckich inwestycjach chodnikowych. Zapewne dopyta o przetargi w których uczestniczy rodzina naszego burmistrza. A oczekiwnaie na przyjazd niech nam umili ta oto piosenka:

Kabaret DNO - Piosenka o Andrzeju Dudzie w wykonaniu Jarosława Kaczyńskiego zaśpiewana na konferencji PIS.

Dla tych, co już zapomnieli, o czym mówił Pan Duda w Trzciance. Pięć lat temu porównywał ceny w Polsce i na Słowacji. Wtedy ostrzegał przed wprowadzeniem Polski do strefy euro ... Zapomniał ostrzec przed aktualnie rządzącymi? Oczywiście, dziś w Polsce nie mamy waluty euro, ale za to ceny mamy iście europejskie!

Dla zainteresowanych; aktualne ceny podstawowych produktów [kwiecień 2020]
https://www.cenynaswiecie.pl/ceny-w-polsce,250/
https://www.cenynaswiecie.pl/ceny-na-slowacji,189/

Ciekawe, kiedy ludziom otworzą się oczy?

 

Reklama