Jesteś tutaj

Propozycje miasta na Walentynki?

Witam czy ktoś wie jakie są propozycje miasta na 14 lutego? Bo słyszałem że się będzie działo coś ciekawego ale na facebooku miasta na razie nic nie widać :(

Burmistrz Trzcianki ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców gminy Trzcianka i okolic na wspólne spędzenie walentynkowego popołudnia w Trzciance, niespodzianka jaką przygotował Urząd Miejski Trzcianki jest unikatowa na skalę powiatu i okolic.

Każda zainteresowana osoba będzie mogła skorzystać ze specjalnie przygotowanej na tą okazję foto-budki, która całkowicie za darmo stworzy wspaniałe walentynkowe zdjęcia drukowane na miejscu! Dodatkowo dla uczestników przygotowano słodki poczęstunek i inne niespodzianki związane z walentynkami.

Rozpoczęcie eventu "Zakochani w Trzciance" planowane jest we wtorek 14 lutego od godz. 14:00 w Trzciance na ul.Kościuszki(plac przy Platanie)

ZAPRASZAMY

Czy urząd Miasta jest od organizacji Walentynek??? a może niech jeszcze zaczyną organizować urodziny, dzień babci, itp . Według mnie urząd Miasta ma zatrudniać jak naj mniej urzędasów i działać skutecznie w podstawowych sprawach obywatela , a nie za pieniądze podatnika wymyślać jakieś pierdy i na koniec wziąć 13 pensje + nagrodę za kretyńskie wymyślanie różnych rzeczy typu walentynki

 

 

 

 

 

 

Cholera Miłosz, wyjąłeś mi z ust te słowa! Urząd miasta czyli opłacani przez nas urzędnicy ma sprawnie, pozytywnie i co najważniejsze tanio rozwiązywać problemy mieszkańców a nie generować kolejne koszty! Niech zgadnę, to nie pomysł naszego działu promocji miasta a po prostu super przebicie właściciela objazdowej foto-budki sprawiło, że pojawi się on jutro na trzcianeckim deptaku?

Strony

 

Reklama