Jesteś tutaj

Przedwyborcze obietnice nie do spełnienia?

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w pon., 13/02/2017 - 15:05
obietnice "zamiecione" pod brukowany chodnik?

Krzysztof W. Czarnecki - Samorządni w 2010 roku na stronie samorzadni.netau.net zarzucał swoim poprzednikom:

Nie wykonano termomodernizacji wszystkich obiektów oświaty i kultury. Nie wybudowano pływalni, sal sportowych, nie wymieniono oświetlenia ulicznego na energooszczędne.
Nie buduje się kanalizacji sanitarnej na terenach wiejskich. Zaniechano pozyskania środków na wieś  z Programu Obszarów Wiejskich. Podupada baza turystyczna.

 Władze gminne nie przygotowały projektów oraz środków finansowych związanych z przebudowa układu komunikacyjnego miasta leżących po jej stronie. Łącznie od początku tej kadencji nie wykonano zaplanowanych zadań na kwotę ponad 38 milionów złotych , chociaż wzrasta zadłużenie budżetu gminnego. Tak prowadzona polityka finansowa doprowadzi w konsekwencji do podniesienia znacznie podatku i opłat lokalnych. Czy stać na to naszych mieszkańców ?   

Oczywiście strona wyborcza samorzadni.netau.net już nie istnieje, ale istnieje jej kopia:
https://web.archive.org/web/20101004024933/http://samorzadni.netau.net/

I teraz pytanie do WAS drodzy mieszkańcy - Co z tych przedwyborczych obietnic (nie wliczając betonowej kostki) udało się zrealizować do dnia dzisiejszego? Na jaką kwotę zadłużony jest obecnie trzcianecki budżet?

              Nie należałem do tego ugrupowania, które wygrało wybory w Trzciance. Proszę wczytać się w to co przytacza "1974". Obecnie realizowane jest dokładnie to co tam napisane.

           Dla nikogo nie jest tajemnicą, że M. Kupś przygotowuje się do startu w nadchodzących wyborach. Świadczy o tym ceremonialne witanie przechodniów, zachowanie w kościele i wiele innych. Wolno mu. Lecz sprzeciwiam się stosowaniu brudnych "pociągnięć". W innych tematach próbuje się podważać niewątpliwe osiągnięcia obecnego włodarza. Nie zgadzam się z nim w wielu sprawach lecz nie odważyłbym się kontestować jego osiągnięć. Są niepodważalne i żaden hejt tego nie zmieni.

               Oby PIS przy zmianie ordynacji wyborczej nie zamknęło K. Czarneckiemu możliwości startu w wyborach.

             Takiego nieszczęścia jak poprzedni burmistrz nie życzyłbym żadnej gminie w Polsce i na samą myśl, że będzie startował ciarki mi przechodzą. Te jego chore podchody do mieszkańców to socjotechniczne sztuczki i są obrzydliwe...

Frant gdybyś nie wiedział, polityka jest jak z gra hazardowa. Jak ktoś zbyt długo blefuje to druga strona prędzej czy później powie "SPRAWDZAM"! Dlatego publicznie zapytałem co wspólnego ma internetowa propaganda naszego urzędu z rzeczywistymi osiągnięciami obecnie rządzących?

Druga sprawa; Frant czy ty na prawdę nie zauważyłeś, że nie tylko burmistrz ale i inne trzcianeckie persony maja już dość Twoich nachalnych niedźwiedzich przysług? Pozwól wypowiedzieć się osobom które na prawdę mają coś do powiedzenia.

1.ile burmistrz Czarnecki wybudował sal sportowych w swoiej kadencji ?

2.Ile kilometrów burmistrz Czarnecki wybudował wodociągów i kanalizacji szczególnie na terenach wiejskim?

3.jaką sprzedaną nieruchomością lub gruntem może pochwalić się burmistrz Czarnecki i na której gmina bardzo dużo zarobiła?

To na początek frant.Oczekuje na  rzeczową wypowiedz? 

Często również burmistrz Czarnecki chwalił się ilością wybudowanych lub remontowanch dróg które notabene wykonawcą czesto była firma ktorej wczesniej burmistrz byl współwłaścicielem co jest w mojej ocenie żenujące.Jak wiemy udziały w tej firmie ma teraz córka burmistrza Czarneckiego.Chcialem tylko w tym miejscu przypomnieć burmistrzowi że jedna tylko ulica Ogrodowa która zostala wyremontowana raczej zbudowana za czasów p.Kupsia stanowi więcej metrów kwadratowych co do tej pory powstało za czasów burmistrza Czarneckiego.Aby burmistrz Czarnecki mógł częściowo dorównać swojemu poprzednikówi musiałby na koniec swoiej kadencji zostawić budżet Miasta i Gminy Trzcianka  na poziomie prawie 140 mln zł(nie licząc 20 mln na 500+)!Czyli 100% więcej jak to zrobił poprzednik.

 

Reklama