Jesteś tutaj

SB, ORMO, TW, PZPR – w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku – groteska i profanacja ważnego dnia.

Obrazek użytkownika Tom
Wysłane przez Tom w śr., 05/06/2019 - 16:56

Przedstawiciele dawnej Służby Bezpieczeństwa PRL – tajnej milicji komunistycznej – na sumieniu setki tysięcy ofiar komunistycznego terroru – Ochotnicze Rezerwy Milicji Obywatelskiej – paramilitarne jednostki komunistyczne, TW – Tajni Współpracownicy – kapusie i donosiciele pojawili się wśród uczestników w Europejskim Centrum Solidarności z okazji 30. rocznicy częściowo wolnych wyborów oraz w towarzystwie jednego skrzydła dawnej opozycji antykomunistycznej. Prześladowcom wszystko uszło na sucho. Kogo to było Święto? Nie ma zgody na zacieranie różnicy między dobrem a złem.

 

Przedstawiciele dawnej Służby Bezpieczeństwa PRL – tajnej milicji komunistycznej – na sumieniu setki tysięcy ofiar komunistycznego terroru – Ochotnicze Rezerwy Milicji Obywatelskiej – paramilitarne jednostki komunistyczne, TW – Tajni Współpracownicy – kapusie i donosiciele pojawili się wśród uczestników w Europejskim Centrum Solidarności z okazji 30. rocznicy częściowo wolnych wyborów oraz w towarzystwie jednego skrzydła dawnej opozycji antykomunistycznej. Prześladowcom wszystko uszło na sucho. Kogo to było Święto? Nie ma zgody na zacieranie różnicy między dobrem a złem.

 

sugeruję skierowanie dla niego do Tworek albo Rybnika, (zakłady psychiatryczne, zamknięte) tam jego miejsce, tego naszego trzcianeckiego śmieszka, z całym szacunkiem, dla tamtejszych pensjonariuszy, będzie, ten Tom miał tam z kim pogadać, przykre jest to jak można spreparować mózg, wydawałoby się ileś tam lat temu, całkiem rozumnego człowieka....:(, No cóż, choroba nie wybiera..:(((

nie zrozumiałeś, mój wpis to jest cyt."indywidualna refleksja", już nic nie trybisz, jak każdy członek tej pisowskiej sekty, niestety, przecież w pis jest najwięcej członków sb, pzpr, tw, ormo, łącznie z założycielem pis, niejakim Kaczyńskim, innych nie będę wymieniał, nie widzisz TEGO?!!!, a bredzisz jw.

Próbujesz odwracać historię - czekam kiedy naprawdę napiszesz,że w 1939 roku to Polska napadła na Niemców. Masz już przetarty szlak - urzędas z Gdańska już powiedział,że Polak uderzył Niemca,dlatego była wojna. Niedługo zapodasz,że ci,ktorzy walczyli przeciwko komunie - to łotry,a SB to bohaterowie. Czekam,ale nie bezczynnie.

potwierdzasz: Tworki albo Rybnik. cyt: Toma: "czekam kiedy naprawdę napiszesz,że w 1939 roku to Polska napadła na Niemców. Masz już przetarty szlak - urzędas z Gdańska już powiedział, że Polak uderzył Niemca, dlatego była wojna", jakim trzeba być IDIOTĄ i IGNORANTEM żeby coś takiego NAPISAĆ!!, widać nieuleczalny przypadek, w sumie jak w pewnym filmie powiedział jeden z aktorów: jednak szkoda chłopa.., tego Toma w tym przypadku..., że go tam do tych Tworek albo Rybnika wyślą, ci dzielni towarzysze z pis....miłego pobytu TOM..!

Ale nie macie szans. Naród jest mądry. Społeczeństwo rozumne, a prawda wyszła w Eurowyborach. 30 lat od pierwszych cześciowo wolnych wyborów nie skłoniło was do refleksji. Polska poradzi sobie bez was. I nie kłaniaj mi się nisko santoryn, bo następnym razem może być mniej przyjemnie.

już kłaniałem się Ci nisko?, nie kojarzę. piszesz, że było przyjemnie.,tzn rozumiem było dzień dobry..., teraz będzie ; A W MORDĘ CHCESZ!, hi, hi, już to widzę, chyba nie zasnę dzisiaj...ha,ha, co za dzięcioł z tego Toma, no pisowiec, wiadomo, ...chciałem wpisać coś.., ale pewnie obraziłbym wielu w sumie uczciwych Polaków, którzy, niestety głosowali na pis, wielu tylko za kiełbasę wyborczą, inni z przekory, inni, tak jak Tom z obowiązku..taki jest świat Tom,..miłego pobytu w tych Tworkach, czy Rybniku.

Strony

 

Reklama