Jesteś tutaj

Siedziba przyszłego powiatu?

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w czw., 11/01/2018 - 19:12

Zobaczcie co znalazłem na fejsbuku. Miały być mieszkania a będzie urząd?
Sam słyszałem obietnice, wiec co prowokacja?
Przyszły powiat Trzcianecki ma swój oficjalny profil: https://www.facebook.com/PowiatTrzcianecki/

"Jeszcze w 2018 roku planowane jest przeprowadzenie przetargu na modernizację byłego internatu mieszczącego się przy ulicy Adama Mickiewicza 31. Budynek ma zyskać nowe oblicze i być kolejnym miejscem przeznaczonym dla młodych ludzi, chcących zamieszkać na swoim i pozostać w Trzciance..."

Cytat pochodzi ze strony: facebook.com/pg/GminaTrzcianka

Przecież to nie jest żadne oficjalne konto komitetu, tylko ktoś sobie założył coś takiego. Zgodnie z ulotką, komitet ma tylko konto na youtube.

Użytkownik 1974 chciał zabłysnąć, a napisał dwie bzdury w jednym - oficjalne konto komitetu i jeszcze ten budynek, który jak widać będzie na mieszkania przerobiony. Zresztą taka informacja była podana już kiedyś z tego co pamiętam.

To bardzo cenna umiejętność! Użytkownik 1974 napisał informacje o pomyśle i podał ich źródło. Jeśli ktoś podszywa się pod przyszły powiat lub co gorsza zawłaszczył jakieś dobra intelektualne komitetu to koniecznie trzeba zgłosić to do prokuratury. Dax przyjrzyj się uważnie fotomontażowi z Faceboooka i raz jeszcze przemyśl swoją wypowiedź.

 

Reklama