Jesteś tutaj

Spokoju, rozumu i rozwagi życzę

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w sob., 31/12/2016 - 12:39

Niech w nadchodzącym Nowym 2017 roku szczęście i pomyślność nigdy nikogo nie opuszcza.

Oświadczam iż Mariusz Gawrych  piszący na tym forum jako ,, Frant" pomawia mnie w swoim poście : cyt. Tomasz Jurczyk został usunięty z grona ochroniarzy za kradzież jakiej się dopuścił w ochranianym przezsiebie obiekcie i którą mu udowodniono. "

Zostanie on  pociągnięty do odpowiedzialności za podawanie nieprawdziwych informacji na mój temat.

Jako ,że jutro jest Nowy Rok , założenie sprawy cywilnej wobec Mariusza Gawrycha odkładam na 3 stycznia 2017r .

Oczywiście aby udowodnić kłamstwo Mariusza Gawrycha będę chciał powołać : Właściciela sklepu Intermarche  pana Przemysława Trzaskawkę, jak i mojego byłego kordynatora Ochrony.

W związku zaś z obchodzonym dziś Nowym Rokiem...

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku
Szczęśliwego Nowego Roku!
Szczęśliwego Nowego 2017 Roku!
Spełnienia marzeń w roku 2017!
Aby Nowy Rok był lepszy od poprzedniego!

A nie moglibyście, (Gawrych i Jurczyk), spotkać się gdzieś koło jeziora, dać sobie po pysku (waga i wzrost mniej więcej porównywalne), zamiast zanudzać nas, forumowiczów...waszymi ansami, co nas i mieszkańców Trzcianki to obchodzi.....szczerze mówiąc, jestem pewien, że NIC, chociażby dlatego, że i jeden i drugi są panami "NIKT" w Tym mieście!!!! Ot co!!
Do Siego Roku!! :).

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Spokoju, przede wszystkim, więcej :) Prostych ścieżek (nie tylko rowerowych), nie splamionych honorów, tolerancji dla siebie wzajemnie. Niech Nam Trzcianka pięknieje i my wszyscy razem z nią. Bez nas byłaby niczym. 

 

 

W dniu31.12.2016 roku podałem do wiadomości informację o nagannym zachowaniu byłego radnego miasta Trzcianki Tomasza Jurczyka.Ze względu na pełnione funkcje społeczne wyżej wymienionego uznałem, że działam w interesie społecznym. Informację uzyskałem od pracownika firmy ochroniarskiej Mieczysława Pobiarżyna, uznałem ją za rzetelną, skoro informator potwierdził ją pisemnie. Obecnie wiadomo mi, że zostałem wprowadzony w błąd i za jej opublikowanie przepraszam.

Frant "przeprasza" T.Jurczyka

Po cichutku, z zamiarem zakamuflowania, zamieszcza Frant swoje "przeprosiny". Wystarczy przeczytać kilka postów wyżej i wiadomo, o co chodzi.
Czy te przeprosiny to wynik ugody przedsądowej, na co stawiam, czy juz wyroku sądowego? 
I czy na pewno spełniają one uzgodnione warunki zamieszczenia takich przeprosin?

Uzasadnienie - żałosne.
Jeszcze gorsze wykonanie całości - ten numer z "wykropkowaniem" świadczy o braku odwagi i honoru. Wstyd.

Strony

 

Reklama