Jesteś tutaj

Spokoju, rozumu i rozwagi życzę

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w sob., 31/12/2016 - 12:39

Niech w nadchodzącym Nowym 2017 roku szczęście i pomyślność nigdy nikogo nie opuszcza.

Rozumiem że wyrok już zapadł? Czy zatem teraz ku przestrodze by inni internauci nie popełniali błędu Pana Mariusza można by było a może i nawet trzeba upublicznić treść wyroku sądu w tej sprawie?

Ty masz czelność pisać o honorze? hm... o odwadze ... ha ha ha koń by się uśmiał :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) kropek nie zauważyłem, więc poprawiłem...Dzisiaj przynajmniej piszesz w czasie wolnym, a nie w czasie pracy. To wyraźny postęp...

Ooo - skoro mleko się rozlało, podstęp ujawniony, to nagle treść posta się zmieniła. Stary numer w wykonaniu Franta.

Jest oczywistą oczywistością, że ten niespełniony "dziennikarz" stara się o przychylność obecnych władz, stąd te lizusowskie, acz pozbawione argumentów, teksty.
Plan minimum Gawrycha - dostać fuchę w gazecie. Plan maksimum - zostać radnym.
Tylko ten plan ma jedną wadę - brak wiarygodnosci i skompromitowane nazwisko.
"Rzetelność" słowa i pióra udowodniona choćby na w/w sprawie.

Panie Gawrych - przeprasza Pan właśnie p.Jurczyka. Za chwilę będzie Pan miał sprawę z p.Pobiarżynem, a trzecią z p.Bodoniem.
Nie da się wszystkich Pańskich idiotyzmów wyjaśnić "w imię dobra lokalnej społeczności". Niech Bóg ma w opiece naszą gminę przed takim "dobrem", jak Gawrych radnym.

Pan Jurczyk pokazał, że jest bat na takie zdziczenie, jakie od lat Pan uprawia. Brawo.
A społeczna izolacja i ostracyzm są najlepsza karą, która boli, oj boli, prawda?
 

Tu już mnie tak sponiewierano, że twoje "przemyślenia" i wnioski wyciągane złośliwie nie robią na mnie wrażenia. Proponuję abyś zaczął czytać ze zrozumieniem, co tak innym chętnie zalecasz. Próbuj dalej to twoim przykładem opublikuję maile jakie mam od ciebie... :-) i nie uda ci się zamydlić oczu panie Tomaszu Bodoń vel gekko, aby była pełna jasność.

Oczywiście, "jak zawsze" masz rację. Poczekamy w tej kwestii na dalszy bieg wypadków.

Tymczasem ciekaw jestem niezmiernie, jak na te kuriozalne przeprosiny zareaguje zainteresowany, czyli p.T.Jurczyk.
 

Kiedyś niszczyłeś wizerunek dobrego burmistrza Trzcianki - Marka Kupsia w Tygodniku Noteckim. Udało się tobie i sitwie ,dzięki kumplowi z TBS. Ten co nagrał przyjaciela w aucie. Razem jesteście zakałą tego miasta. Takich standardów Trzcianka nie chce. Teraz przepraszasz  za swoje pomówienia Tomka Jurczyka. Pewnie po wyroku sądu?

P.s. Przyznaję, że trochę mnie poniosło, dlatego uznałem, że post trzeba poprawić. Zniesmaczonych - przepraszam. 

Nie podejrzewałem, że ktoś w ten sposób interpretuje ciąg zdarzeń i miło mi słyszeć o zniszczonym wizerunku niedobrego moim zdaniem burmistrza. Nie przeceniałbym mojego udziału w tym, lecz jeśli tak uważasz Tom, to jest mi miło. Twoje uznanie dla mnie za udział w rozwoju miasta także miło brzmi dla moich uszu...
No i dla pełnej jasności... w sądzie złożyłem pozew przeciw Tomaszowi Jurczykowi... za podobne do Twoich kalumnii tak więc ...

Jednego dnia na wpis "Jesteś skończony" oraz "Idź stąd precz zakało" odpowiadasz "Miło że ktoś mnie docenia". Drugiego grozisz sądem.
Parę dni temu groziłeś doniesieniem do prokuratury na organizatorów Beach Party za rzekome naruszenie wymyślonych przez siebie (!) przepisów.
Czy ty jeszcze panujesz nad sobą? (pytanie jest retoryczne)

Strony

 

Reklama