Jesteś tutaj

Spokoju, rozumu i rozwagi życzę

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w sob., 31/12/2016 - 12:39

Niech w nadchodzącym Nowym 2017 roku szczęście i pomyślność nigdy nikogo nie opuszcza.

I co frant znowu dupe zmoczyleś.Ale tym razem na dobre bo niżej już nie można upaść.Twoja przegrana Nawet nie wiesz jak wielu mieszkańców ma satysfakcję z twojej wpadki i porażki jak to mówią "Nosił wilk razy kilka aż ponieśli i wilka"W szczególności poprzedni burmistrz powinien mieć satysfakcję na którego wiadra pomyji wylewales  "Bóg rychliwy ale  sprawoedliwy"

Frant - to jest niesamowite jak człowiek , który jest w wieku mojego taty ma w głowie tyle co mój 4 letni syn ? Zachowanie na forum , twoje wypowiedzi i udział w dyskusjach - to nie wiem czy się śmiać czy płakać . Zakończ już proszę swoją karierę na tym  forum . Szkoda , że osoby w ,,takim" wieku tak się zachowują . 

Odsądzany jestem od czci i wiary :-) a jednak czytacie moje wpisy, komentujecie... Nie widać w Waszych komentarzach merytoryczności, jedynie ogólne inwektywy... Poproszę o konkrety, jakie wypowiedzi i jaki udział w dyskusjach... I jeszcze apropos wieku... Głos zabierać mogą tylko osoby... do ilu lat? od ilu? No i konkrety poproszę ...

Kolejny twój wpis który dowodzi że ty nic nie rozumiesz a potem się dziwisz że ktoś Cię traktuje tak czy inaczej.A pro po twojej  kultury największą bezczelnoscia z twojej jest fakt o którym chciałbyś abyśmy zapomnieli to twoja haniebna postawa na różnych forach nowego czasu.My frant nie zapomnieliśmy co wyprawiales więc uważam że twoje biadolenie jak to jesteś skrzywdzony jest co najmniej godne pożałowania.Co byś nie robił i tak Cię wszyscy oleją.

Strony

 

Reklama