Jesteś tutaj

Sprawa Mariusza Ł.

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w wt., 28/06/2016 - 22:27
Łuczak

Na początku tego roku ogólnopolskie portale rozpisywały się w tej sprawie "W połowie stycznia Mariusz Ł., znany w lokalnym środowisku biznesmen oraz wiceprzewodniczący Rady Miasta w Trzciance (woj. wielkopolskie), zjawił się na komendzie policji. Poinformował, że podczas jego kilkudniowej nieobecności w domu, ktoś ukradł jego samochód - mercedesa. Niemal od razu po wizycie na komisariacie radny udał się do firmy ubezpieczeniowej, by wypłacono mu odszkodowanie w wysokości 25 tys. złotych." http://wiadomosci.onet.pl/poznan/trzcianka-radny-sfingowal-kradziez-wlas... zaraz potem sprawa ucichła? Minęło pół roku i wciąż możemy oglądać naszego "zaradnego" radnego na imprezach wręczającego uśmiechy, uściski i nagrody. Czy trzcianeckie towarzystwo wzajemnej adoracji ma aż takie wpływy ze sprawa została zamieciona pod dywan? Czy ktoś wie jak potoczyła się sprawa Pana Mariusza? Takie oto zdjęcie znalazłem na facebooku

Masz rację, moja wypowiedź była nieścisła,  korespondencja rozpoczęła się około g.11. Wićc teraz uzupełniłem te czasowe szczegóły:

Gekko:  g. 11:09
Bzdury piszesz

Frant:  g.11:20
Ups…. Wiesz coś więcej? 

Gekko:  g.11:28
Wyrok jest nieprawomocny, a więc niejako jeszcze go nie ma, nie obowiązuje. A Ty piszesz, że na najbliższym posiedzenie Rada ma obowiązek zdjąć mu mandat. To Twój największy wygłup.
To nie jest trudne, żeby znaleźć w sieci kiedy wyrok obciąża radnego - a warunkiem koniecznym jest m.in. orzeczona kara pozbawienia wolności.
Takiej Łuczak - jak napisano na forum - nie dostał.  A więc nawet po uprawomocnieniu wyroku i tak tej restrykcji nie będzie podlegał.
Piszesz na co masz ochotę i co Ci ślina przyniesie na język.

Frant:  g.11:30
Pomału.
Dacków stracił mandat za jazdę po pijaku, dostał wyrok chyba też jakąś grzywnę i stracił prawo jazdy.
Jeśli się przyznał to apelacji nie zrobi 
To takie moje zdanie jest 

Gekko:  g.12:29
W sprawie, o której mówimy, zastosowanie ma ustawa pt. Kodeks Wyborczy (a nie ordynacja).
A wtedy:
Art. 11.
§ 2. Nie ma prawa wybieralności w wyborach osoba:
1) skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; 

Frant: g.13:38
No to masz rację. Będzie radnym … Wpis mój skasowałem jak zauważył Tom już o 11 37

pisał bo pisał. Czasem pisał głupoty a czasem prawdę. W końcu to mnie radnego też opisał , jeden i drugi raz , a może i trzeci :) Zapewne wszystkich czytelników ( grono jakie  felietony Mariusza Gawrycha ) czytało interesowało czy przychodzę w krawacie na sesję.

Bez krawatu , w białych skarpetkach radni już nie byli w centrum twojego zainteresowania.Gawrych śmieszny byłeś i śmieszny pozostaniesz.

 

Dość już tego cyrku. Samorząd nie jest przechowalnią cwaniaków. Wyrok jest oczywisty. Radny został skazany. Stracił zaufanie społeczne niezbędne do pełnienia dalszych funkcji. Do tego składał fałszywe zeznania. Takie zaufanie stracił również radny Joachimiak, który nie widzi nic złego w postępku swojego kolegi. Jego cyniczna i bezczelna wypowiedź przejdzie do historii. Działalność i przyszłość Samorządu jest zagrożona, jeśli dalej będą nim kierować tacy osobnicy. Wmawiacie nam, że nic się nie stało? Głupich robicie ze społeczeństwa? Macie trochę wstydu, czy nie? Nie, nie macie. To idźcie sobie precz.

Wyrok Sądu w Trzciance i postawa Prokuratury, wyjątkowo łagodne, w porównaniu z podobnymi decyzjami. Dlaczego? Kto za tym stoi?Szacunek dla Policjantów, którzy wykryli sprawcę.

Towarzystwo wzajemnej adoracji po trupach do celu.Po aferze z tuczarnią Łuczaka mamy kolejny poważny wybryk tego samego radnego a radny Joachimak jako przewodniczący Rady Miasta Trzcianka dalej nie dostrzega nic złego w postawie radnego łuczaka aby ten dalej sprawował swój mandat radnego.Obydwoje moim zdaniem powinniście wylecieć z rady na zbity pysk.

Strony

 

Reklama